Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a legjobb randihel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a legjobb randihelyek az olcsó beülős kocsma, a diszkó/klub és a saját lakásod ahol vacsorát főzöl neki?

Figyelt kérdés

Legjobb randihely = A leggyorsabban megismeritek egymást, jöttök össze és a szex is minél hamarabb történhet meg


Mind3: Lehet inni alkoholt, ami egyértelműen növeli a szexuális vágyat és a szex esélyét

Mind3: Lehet fogdosni, simogatni, érintkezni, ami növeli az intimitást.

Kocsma/lakás: Lehet beszélgetni

Klub: Lehet táncolni, ami erősen növeli az intimitást


Szerintetek is ezek a legjobb randihelyek, ha nem akartok hónapokig baszakodva a szexre várni és nem 5 évente 1 nővel akartok szexelni?


Esetleg milyen egyéb randihely ötleteitek vannak még?


2014. okt. 16. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Első randira ezek közül én egyik helyre se mennék el senkivel sem. Kocsmába vinnél egy lányt? Ahol a sok alkesz majd megbámulja esetleg be is szól? Diszkóban nem lehet beszélgetni, vagyis alig. Lakásra meg nem mennék fel csak úgy.
2014. okt. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokszor muszaj azert kis energiat belefektetned. En elsobb ismerkedni szeretek, nyaron akar setalgatni, leulni egy padra ott beszelgetni, telen beulni egy hangulatos kavezoba es beszelgetni, es nekem szuksegem van kozos programokra is, pl. elmenni ismerosok bulijaba, neha discoba, egy kiallitasra egy koncertre, moziba, ahol vegulis semmi nem tortenik koztunk. Es ha ugy erzem odaig vagyunk egymasert akkor felhivom hozzam es ott nezunk egy filmet es akkor ott lehetunk egyutt. Tehat ugy hogy rogton semmi ismerkedes elotte ugy nem mukodik. De mas lanyoknal lehet. 21L
2014. okt. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kocsmával nincs bajom, ha igényes és nem a lepukkant kategória. Saját lakás elsőre talán kicsit sok. Klub nem az én műfajom. Viszont nálam olyan sincs, hogy első alkalommal szex ahhoz nekem érzelmek kellenek és bizalom ahhoz meg idő kell.
2014. okt. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Srácok nincsenek itt válaszolni?


1. Voltál már randizni? Igen, bőven két számjegyű lányt vittem már "kocsmákba" randizni, köztük nálam sokkal gazdagabb, felső osztálybelieket is. A kocsmáról miért az jut eszébe sokaknak, hogy egy lepukkant helyen ül két öreg alkesz és olcsó szart isznak? Mondjam azt akkor inkább, hogy pub? Így jobban hangzik.

Kocsma:

[link]

[link]

[link]

A diszkóban nem a beszélgetés a lényeg, hanem hogy minél többet érjetek egymáshoz. De persze ki is lehet menni pl. a cigizős részre beszélgetni a szabad levegőre, ha akartok. Otthonra meg nem is kell elsőre felmenni.


1 és 3.Szinte mindig első randis hely a kocsma és 2.-3. a lakás vagy klub. Elsőre tényleg kevés lány jönne fel hozzám, ezt tudom, de 2-3 alkalommal sokkal természetesebb nektek.


2. Persze, azért a legtöbb lányt nem lehet az első randi után, ami egy kocsmában volt, megfektetni (de azért eleget igen, hogy érdemes legyen ilyen helyre menni). De minél közelebb jutunk a dologhoz, legközelebb annál több esélye van, hogy még több történjen. Kivel nagyobb az esély a következő randin való szexre, ha minden mást ugyanolyannak veszünk? Aki az előző randi végén kinyalt és kiverted neki, vagy aki adott egy ártatlan csókot az ajkaidra?

2014. okt. 16. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!