Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az idősebb pasik, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb pasik, hogyan mutatják ki, ha valaki tetszik nekik? 30-asokra gondolok. (többi lent)

Figyelt kérdés

Találkoztam egy nálamnál 15 évvel idősebb paival.. Azóta mindig nagyon néz , mosolyog , és elkezdett köszönni is .. Szokott integetni is.

Bárki előtt köszön , nem olyan mint egyesek , hogy a haverjaik előtt nem köszönnek.. Már egy jó párszor szemeztünk is.. Viszont nem tudom , hogy ezt miért csinálja.. Szerintetek tetszem neki?

Ja, és van barátnője..

Kérlek , értelmes válaszokat írjatok! :) Előre is köszönöm! :) 15/L


2014. nov. 20. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok
2014. nov. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy tetszel neki, ez nem kérdés. Hogy akar-e tőled valami többet? ... Először azt találd ki, hogy te tényleg akarnál-e. Ha igen, akkor adj visszajelzéseket neki. Mosolyogj szélesebben, mint másra, köszönj te először, ha esetleg nem venne észre, ha tudod, hogy találkoztok, legyen kicsit kihívóbb öltözéked. És ha meghív egy kólára, fogadd el.:)
2014. nov. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Simán tólni akar mint a lopott biciklit.

Viszont érzelemre kapcsolatra nem várj, arra ott van párja, csak attól nem kap napi sexet. Ennyi.

2014. nov. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
Jól megakarja döngetni a kis punci lyukadat:))
2014. nov. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!