Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon belezugtam egy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon belezugtam egy idősebb srácba (tobb lent)!?

Figyelt kérdés
Az unokatesom legjobb haverjarol van szó... Azt hiszem komolyan szerelmes lettem bele. Amikor belenéz a szemembe gorcsol a gyomrom dobog a szívem.. Annyit kell tudni hogy o olyan hogy nem érdekli higy nagyobbal/kisebbek barátkozik. En 14 o 17. 2-szer volt hogy melyen belenézett a szemembe de fogalmam sincs miert. At hiszem mas tetszik neki de nemtudom a szemembe Mezős incidens után... Az első találkozás óta tartjuk a kapcsolatot mondta hogy fussunk ossze. Most akkor tetszem neki? Mert elvileg neki mas tetszik.... De nagyn jóban vagyunk es en őrülten szerelmes vagyok (talan életemben először) mit tegyek hogx kiderítsék érez-e irántam valamit? Szerintetek érez? (Nem egy suliba jarunk, nem sokszor tudunk találkozni de sokszor volt mely szemkontaktus ez igy összefoglalva) szerintetek? (Bocs a hosszú leíráserr csak nagyon tetszik egyfolytában rá gondolok)

2014. máj. 2. 16:51
 1/10 A kérdező kommentje:
Es bocs a sok leírásert :)
2014. máj. 2. 16:52
 2/10 anonim ***** válasza:

Ne a hosszú leírás miatt aggódj, inkább a helyesírásod miatt kicsi lány...

Gondolom ha ő írta, hogy talánkozzatok (nyilván kettesben) akkor bejössz neki. Találkozz vele, aztán majd lesz valami. Az semmit se jelent, ha neki más tetszik.

2014. máj. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Remelem hogy igazad van koszi :)
2014. máj. 2. 19:58
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy neki vannak csaj haverjai talan nekunk szorosabb a kapcsolatunk hisz az uncsi tesom legjobb barátja... De sok csaj haverja van,.., es tenyleg azt hallottam hogy neki mások tetszenek, de remelem hogy igazad van :)
2014. máj. 2. 19:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem érdekes, hogy sok csaj haverja van. Az én barátomnak is rengeteg van, sőt, mindig rámásznak, mert hát be kell vallani, nagyon jó pasi :D de engem szeret, és én kellen neki. Ha nem így lenne akkor "Au re voir" :)
2014. máj. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:D Hat remelem, de szerintetek mit gondolt vagy mit akart amikor olyan melyen a szemembe nézett?
2014. máj. 3. 07:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Talán a figyelmed akarta felkelteni, vagy csak szimpla szemezés. Ki tudja. Majd kiderül. Sok sikert hozzá:)
2014. máj. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszi.. :) egyfolytában rá gondolok ma vele voltam es hulyultunk oleleseel búcsúzunk fizette a fagyim es haza kísért.. De amugy nem volt semmi különös :) :/
2014. máj. 3. 20:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem próbált megcsókolni? Hmm
2014. máj. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Dehogy )
2014. máj. 8. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!