Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek korai hogy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai hogy 17 évesen nemi életet éljek?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok, de már késznek érzem magam a szüzességem elvesztésére. De egyszerűen nem tudok nem foglalkozni azzal, hogy mások mit gondolnak... Hiába nem vagyok egy ribizli, ha ezt kezdik terjeszteni rólam, az hatással van az életemre. Nektek mi a véleményetek?

17/l


Kort és nemet is írjatok légyszi!


2014. nov. 20. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed és van kivel, akiben megbízol akkor nem korai.
2014. nov. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fejleszd még kicsit a lelkedet. Akkor majd nem foglalkozol azzal, mit mondanak mások és nem is lesz hatással rád. Amúgy nem korai, ideális kor. De ha 20 évesen veszítenéd el, akkor sem köveznélek meg. Az idő baromság.
2014. nov. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1# voltam 20/F
2014. nov. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olvas végig néhány szüzeségel kapcsolatos kérdést legalább a felében fiatalabbak vannak.
2014. nov. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!