Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én 21 vagyok barátnőm pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 21 vagyok barátnőm pedig 23 és pénteken összeköltözünk Győrbe és új életet kezdünk, nem túl korai ez?

Figyelt kérdés
2éve vagyunk együtt picit pánikolok ez miatt mi hogy lesz
2014. szept. 4. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 20 voltam, amikor 1 év után össze költöztem a barátommal. Ennek már 5 éve.


Normális esetben a ti össze bútorozásotok nem korai. Kellő ideig is jártatok előtte.

De ha TE korainak érzed, akkor az. Mert ez egyéni alapon is függ. Ki mikor áll készen ilyesmire.

A lányok általában hamarabb érnek, mint a fiúk. Te meg fiatalabb is vagy a barátnődnél. Érzelmileg talán nem állsz még készen erre.


De, a pudding próbája az evés. Eleinte így is úgy is nehéz az együtt élés.

2014. szept. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyira nem. Tesóm 19 volt amikor összeköltözött a bnőjével
2014. szept. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A lánynak nem korai. Neked igen.
2014. szept. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!