Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Fegyencedzés féle edzést...

A Fegyencedzés féle edzést csinálom! Van értelme?

Figyelt kérdés

Elég vékony testalkatom volt, és most is az van, csak egy kicsit meghíztam! Szeretnék szálkásítani, de sokan inkább a küzdősportokat ajánlják! De eggyáltalán nem érdekel az ilyesmi!

Kb egy pufi csontváz vagyok... :D

Meg tudom annyira erősíteni az inakat és a porcokat, hogy egy egységes erős testem legyen?



2014. nov. 2. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Természetesen ha elég időt szánsz rá.
2014. nov. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És mi az a fegyencedzés féle edzés? Saját testsúlyos edzésre gondolsz? Edzésterv, stb? Mert jó lenne ezt is tudni, hogy objektíven megítélhessük. Amúgy meg a kajának is nagyon nagy szerepe van (ha nem nagyobb). Tehát azt is jó lenne rendbe rakni. Persze ha még otthon élsz, és fiatalkorú vagy, akkor az is elég még szerintem hogy kicsit ilyesmikre figyelsz pl hogy nincs nasi a főétkezések között, minél kevesebb finomított cukor és fehér liszt, több zöldség, próbálsz fehérje dúsabb kajákat enni. Remélem tudtam segíteni!
2014. nov. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!