Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan jöttetek rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan jöttetek rá, hogy szerelmes belétek valaki, anélkül, hogy elmondta volna?

Figyelt kérdés

2014. nov. 21. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
elmondta más :c c:
2014. nov. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Állandóan a nyomomba volt....sokat mosolygott, valahogy komolyabb volt mint egy barátság....minden nap én voltam az első, kereste a társaságom....esténként mindig irt nekem (de mindig ilyen semleges témák)

Aztán megkérdeztem...hogy nem e.....??????

Majd mondta, hogy de igen, többet érez. Nem sokkal késöbb nekem is sikerült többet éreznem és azóta házasok vagyunk. Annyira jóóóóó :)

2014. nov. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szinte vadidegenként teljesen belemászott a privátszférámba. Kedveskedés, közvetlenkedés, Facebook idővonalam teleposztolása, stb.
2014. nov. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pirulas, vagyakozo csillogo szemek, zavarba joves, dadogas, hangulatvaltozasok, abszolut figyelmesseg, folyamatos bamulas, mas pasikra feltekenykedes,....ezt erezni kell, a szekeben minden benne van:-))))
2014. nov. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 es vagyok ugy ertettem, h a szemeben a "szekeben"helyett😂😂😂😂😂
2014. nov. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!