Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha reménytelenül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha reménytelenül, plátóian szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Szerintem sejti,hogy mit érzek iránta,látom rajta.

Sajnos elérhetetlen,kapcsolatban van.

Hogyan viselkedjek vele?Hogy tegyem túl magam rajta?Ennyire még nem voltam szerelmes...

F



2014. nov. 19. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne vedd biztosra. Én is ilyen helyzetben vagyok pont. Úgy érzem tetszem a pasinak de mindkettőnknek van kapcsolata.Nekem is tetszik de félek kimutatni. Ne emészd magad, beszélj vele és ha elutasít akkor könyveld el elérhetetlenként a dolgot.
2014. nov. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, amúgy próbáltál közeledi felé, vagy csak elkönyvelted reménytelennek a dolgot?
2014. nov. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy ahhoz meg túl gyáva vagyok,hogy beszéljek vele,erről meg pláne.Kezdetben minden szépen haladt,azt hittem,elindult valami,de nem mertem lépni.
2014. nov. 19. 17:50
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,igen,próbáltam közeledni felé,nem is volt elzárkózó,sőt!Aztán összejött egy nálam sokkal menőbbel.
2014. nov. 19. 17:51
 5/7 A kérdező kommentje:
Azóta ha lehet elkerülöm,átnézek rajta,de annnyira fáj...
2014. nov. 19. 17:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor lépj, biztos nehéz de ez a módja hogy megtudd van e esélyed. Nálam is ez a helyzet. Van barátom akivel már nem érzem hogy fényesen mennek a dolgok, bár neki is van párja ebben a helyzetben. Észrevettem hogy megtetszettem ennek a férfinek, elejében nem foglalkoztam vele, de megtetszett. Már hónapok óta örlődünk és igazából csak pár bókot kaptam, ha nem venném észre hogy sokszor mennyire figyel nem is gondolnám hogy tetszem neki.
2014. nov. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged!:)
2014. nov. 19. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!