Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen szempontból kivételes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen szempontból kivételes vagyok?

Figyelt kérdés

Imádok főzni, jóérzés, hogy egyedül is elboldogulok. Viszont egyre inkább azt veszem észre, hogy a lányok nem hogy nem szeretnek főzni, többségük még serpenyőt se látott. Ez szerintem borzasztóan elszomorító. Hogyan fogják majd később ellátni a családjukat? És mielőtt még bárki nekem esne, eszem ágában sincs általánosítani! Csak ezt látom a környezetemben. Lányok/Fiúk mi erről a véleményetek?


17/l


2014. nov. 21. 20:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Kivételesnek nem mondanák, mivel szerencsére a legtöbb lány ismerősöm is tud, sőt, még én is... Mindenesetre ez egy abszolút pozitív tulajdonság.
2014. nov. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
52%

Sajnos a kettesnek van igaza!

Ő megmondta a tutit!

Bár én is szeretek főzni! :P

16\l

2014. nov. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
67%
A mai világban még kivételesnek is számíthat.Mindenesetre Én kitanultam a főzést iskolában,hogy ne legyen ilyen gondom a mostani lányokkal.
2014. nov. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Atek, te hogy nézel ki? :D
2014. nov. 21. 21:04
 15/19 anonim ***** válasza:
Egy másik kérdésben írtam hogy űberelhetném Clooney-t ha HollyWood-ban lennék.De kinek hogy biztos van akinek átlagos vagyok.:-)
2014. nov. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Küldj egy képet pls :)
2014. nov. 21. 21:10
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy jó családanya lesz belőled és értékelendő a főzés iránti szenvedélyed. Biztos, hogy meg lennél jutalmazva a finom falatokért mindig ;)
2014. nov. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

nem értek egyet a kérdéseddel

22 éves vagyok és csak mostanában kezdtem el magamtól sütni-főzni, eddig egyszerűen nem volt rá igényem, mert anyukám mindig mindent megcsinált, amit csak kértem, pár éve jött egy katt és magamtól nekiálltam csinálni különböző dolgokat

az jó, ha valaki már korábban kitanulja, mit hogyan kell, de addig, amíg nem megy férjhez, nem költözik el otthonról, annyira nem létszükséglet főzni tanulni, illetve annyira nem is nagy ördöngösség (vagy én vagyok túl profi, hogy minden elsőre sikerült :D )

2014. nov. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Manapság már a lányok előbb tanulják meg kiverni az uruk f.a.s.z.át mint főzni hát milyen nők ezek nem?! Nem vagy kivételes!
2014. nov. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!