Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Most mégis mit tegyek?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Most mégis mit tegyek?!

Figyelt kérdés

A haverokkal bulizni mentünk és eléggé részeg voltam. A kocsmában találkoztam az egyik évfolyamtársammal és addig-addig hogy lefeküdtem vele... Reggel Rájöttem hogy hülyeség volt, mert ha a barátnőm megtudja, amilyen hisztis tud lenni, tuti megfojt! A csaj meg elég pletykás, hogy érjem el, hogy tartsa a száját?? Kérlek segitsetek!


18/f


2014. nov. 21. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
csak egy felvetes, mi lenne ha elhallgatatnad?
2014. nov. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tömd be a száját
2014. nov. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Remélem,élve ásnak el!!!...:-D
2014. nov. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, neked kell ismerni...


Lehet, hogy alapból diszkréten kezeli, én legalábbis mindig diszkréten kezeltem az ilyesmit.


De van, aki visszaél vele, és direkt tesz róla, hogy megtudja, mert abban bízik, hogy utána a srác őt választja. Ez esetben semmit sem tehetsz!


És olyanok is vannak, akik ezután egyből azt hiszi, hogy jártok... na az ilyet meg nem győzöd levakarni!

2014. nov. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

Hogy tartsa a száját? Kapd elő a makkot mégegyszer.

Máskor ne kamuzzál ide nekünk.

2014. nov. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!