Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el? (Meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? (Meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Már közel két éve szeretem, azt hiszem reménytelenül.

Első igaz szerelmem ő...

Az elején még nagyon boldog voltam, minden ami vele kapcsolatos, olyan volt mint egy drog, számomra.

Aztán egyre csak lentebb, és lentebb jutottam, míg elértem a mostani állapotomhoz, teljesen kivagyok, már semmihez sincs kedvem, a szakmám tanulásához sem, pedig nagyon szeretem csinálni, de egyszerűen semmi sem megy...

Barátaim első véleményük szerintő is meleg, de már régóta mesélek róla nekik, és azt mondják, hogy ez egy betegség, hogy neki örömet okoz, hogy ha meg tud bántani valakit, és utána kedveskedik, és így megnyeri. Meg hogy manipulál engem, mert tuti tudja rólam.

Legtöbbször kedveskedik, aztán leszar 1-2 hétig, aztán újra kedveskedik, mikor látja magam alatt vagyok.

Legutóbb magához rántott(Kabátomat megfogta és magához húzott), mélyen egymás szemébe néztünk, ő közben trágár szavakat használt, mert nem értettem valamit.

Aztán előtte megütött, bár nem szándékosan, de azelőtt is néztünk egymás szemébe.

Mostanában nagyon semlegesen állok hozzá, amit észre is vett, meg is említette jó párszor.

Ennyi ink elég...

Szerintetek igaz, amit mondanak, hogy tényleg betegség lehet? Mert hallottam ilyenről. De nem tudom, én nem tudom elhinni, erős megérzés, hogy ez lehetetlen, hogy ő ilyen.

Hogyan felejtsem el, mert nagyon fáj? :(

Valaki volt már hasonló helyzetben, hogy élte meg?:(

Már lassan megbolondulok, szinte depressziós vagyok.

f



2014. nov. 21. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindig nehéz, de meg kell próbálni. Munkára, hobbira, családra, barátokra figyelj többet, az valamennyire el tudja terelni a gondolataidat.

17/l

2014. nov. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Néha sikerül pár napra elterelni a gondolataimat, mikor gyakorlat miatt nem találkozunk napokig.
2014. nov. 21. 22:56
 3/6 anonim ***** válasza:
ha hagyod magad csesztetni akkor meg is érdemled ami veled történik
2014. nov. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

En is szeretek másokkal csipkelodni meg megbantani es utana kibekulni. Ez nem betegseg ez teljesen normalis csak a figyelmedre vagyik es arra h inkabb te menj oda hozzá!!!

L

2014. nov. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hàt hasonlò cipőben vagyok...àtérzem a helyzeted!
2014. nov. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is kifogtam már egy ilyen srácot :) a különbség csak az, hogy a mi esetünkben mind a ketten túl erõs személyiségek voltunk egymáshoz :) folyton veszekedtünk, így jobbnak láttuk, ha az ország két külön végébe költözünk :D


Jahj igen, most jelenleg pedig egy olyan sráccal ismerkedek, aki egyszerûen nem akar semmit sem lépni :D vagy ha igen, akkor meg 3 lépés elõre, 2 hátra stílusban :D szóval nem vagy egyedüli, akinek valahogy nem jönnek könnyed a dolgok :) de azért kitartás, ha beszélgetnél állok rendelkezésedre :D


20/f/m

2014. nov. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!