Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek felejtsem el vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felejtsem el vagy mit csináljak? (meleg kérdés! )

Figyelt kérdés

Trollok légyszi kíméljenek,jobb lesz mindkettőnknek! :)


16 éves vagyok,a barátom most lett 18 éves,5 hete járunk.

Az első egy hétben tökéletes volt minden,tényleg úgy éreztem,hogy Ő a "Nagy Ő",de,ahogy telik az idő,kezdem úgy érezni,hogy nem is szeret. Ő az érzelgősebb,állítólag nekem mondta ki először őszintén,hogy "Szeretlek!",szóval nagyon szeretem,tényleg bármit megtennék Érte,most tervezzük az első együttlétet,de egyer inkább csak baráti a kapcsolatunk. A legroszabb amikor látom,hogy látta amit írtam neki FaceBook-on,de nem ír vissza,várhatok akár 20 percet is,vagy még többet. Meg van,hogy elintéz egy smiley-val,és ha én nem írok Rá,akkor felőle lehet 10 perc szünet is. És nem egyszer érzem azt,hogy én csak második vagyok,Neki fontosabb,hogy ruhát nézzen,stb. Nagyon szeretem,de attól félek,hogy Ő fele annyira sem. Oké,sokszor leírja,hogy szeret,de egyre ritkábban.

Szerintetek mit csináljak?

Már nagyon el vagyok keseredve. :'(

Felejtsem el,vagy próbálkozzak még?

Előre is köszönöm az ÉRTELMES,HASZONS válaszokat! :)



2013. júl. 4. 21:07
1 2
 1/18 anonim válasza:
82%
Szerintem először is próbálj meg beszélni vele... Aztán nézd meg, hogy változik-e valami... Ha nem, akkor tedd lapátra, de tleg... Én most szálltam ki egy hosszú kapcsolatból, aminek az utsó fél éve volt ilyen... idegileg enyhén kikészültem... És hidd el, nem éri meg...
2013. júl. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
87%
Nekem most ért véget egy kapcsolatom. Ugyan még fiatal vagyok, de nagyon szerettem őt. Talán még ő se hiszi el, hogy mennyire. Mindig azt mondta, hogy nagyon szeret, nekünk sose volt ilyen, hogy 10 perc szünet van a beszélgetésünkben, mert ha csak 2 perccel később írok neki, akkor is levette a fejem. Aztán egyszer csak nagyon összevesztünk, majd megpróbáltuk a barátságot. Sajnos nem sikerült, mert az első ilyen "baráti" találkán végig smároltuk a mozit... Aztán 2 napja hozzám se szól, hiába írtam neki viberen vagy facebookon vagy sms-t. Elhiszem, hogy fájdalmas lesz a felejtés, de jobban jársz azzal. A tanácsom, hogy egyszer sírd ki magad, egyél meg egy tábla csokit, és beszélj a barátaiddal, mert ők majd felvidítanak.
2013. júl. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem szeretném elveszíteni,tényleg nagyon szeretem. :'((

Jöhetnek még válaszok!

2013. júl. 4. 21:21
 4/18 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy nem érdemlem meg?

Ő elit suliba jár,diákelnök,profi úszó,okos,a testvérei már elértek pár dolgot az életben,meg eléggé gazdagok is.

Én viszont tök átlagos vagyok,nem járok elit suliba,nem vagyunk gazdagok,a családom is teljesen hétköznapi.

Még Ő mindenki szerint tökély(szerintem is),külsőre is,nem is értem,hogy miért pont én kellenék Neki.

Nem az,hogy csúnya vagyok,de nincs se kocka hasam,se semmi extra. :((

2013. júl. 4. 21:32
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne azért szeressen mert kocka a hasad vagy rengeteg a zsebpénzed. Ha igazán szeret és oda van érted, akkor ez neki is örömet kell hogy okozzon,mert azzal lehet aki neki fontos, és szereti azt az önmagát aki melletted lehet. Légy bátor és kérdezz rá a számodra érthetetlen dolgaira, és ne félj a válaszoktól. Nagyon fiatal vagy még,előtted az élet, és soha ne feledd............"a réten sok sok virág van" :)
2013. júl. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy fiatal vagyok,és "sok virág van a réten",de Ő az első barátom,és el sem tudnám képzelni magam mással. :((

Pláne,hogy Vele lehét romantikázni,és nem csak a szexre pályázik. :(

2013. júl. 4. 21:53
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Rá, FaceBook, meg a mondat közepén tök feleslegesen nagybetűvel elkezded írni hogy Érte, meg hogy Oké...

MHSZ barátom MHSZ.

2013. júl. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

Szeintem, nyugodtan kezd el húzni az agyát. - Ebből ki fog derülni, hogy vajon Ő is érez annyit feléd, mint Te.

Most Te ne keresd, várd meg, hogy mikor hiányzol neki! - Ha talizni akar, ne ugorj elsőre, várasd meg kicsit. - Ne mond neki napi millió és egyszer, hogy mennyire szereted, várd ki amíg Ő mondja! és hasonlók. - Tudom, hogy piszok nehéz azt visszatartani, ami ki akar buggyanni belőled, de megéri. :)

Ebből ugyanis két dolog lehet:

1. teperni fog utánad, mert hiányzol neki.

2. még távolabb kerül. - De ebből akkor legalább biztosan tudhatod, nem ő volt a nagy Ő.


Persze mi van akkor, ha csak Ő is bizonytalan benned, és csak Ő is húz?


Minden esetre emiatt, bárhogy is alakul a történet, max 1-1,5 hét múlva üljetek le beszélgetni, hogy mindenki előt minden világossá váljon.

2013. júl. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ja, még egy apróság:

Ha tutira akarod tudni, hogy nem csak az alsót akarja levarázsolni rólad, hogy "így bizonyítsd mennyire is szereted", akkor még egy jó ideig ne menj bele szexuális kapcsolatba. - Ha valóban szeret, ez csak hozzáadni fog a kapcsolatotokhoz! - Ha igazán szeret, emiatt biztosan nem hagy el ! - Akkor megvárja, hogy minden kész legyen rá...

2013. júl. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Nem írtam Neki,egy óra múlva már keresett,és Ő mondta ki előbb,hogy szeret. Illetve már mondtam Neki,hogy lehet,hogy nem kéne még lefeküdnünk,azt mondta,hogy nem szeretne siettetni,tud várni ameddig "felkészülök".

Még egyszer köszönöm a válaszokat!

2013. júl. 5. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!