Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találtam egy nagyon jó csajt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam egy nagyon jó csajt, aki azt hiszi, hogy csúnya, szerintetek én csúnya fiúként hogy tudnám felszedni és magamba bolondítani?

Figyelt kérdés
Amúgy eddig csak képet láttunk egymásról, de ő helyesnek tart kép alapján.
2013. jan. 13. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
akkor most csúnya vagy, vagy szép?
2013. jan. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Az eszem megáll.

Hol a f@szban van itt a probléma?

Megmondod neki,hogy tetszik neked és kész.

2013. jan. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Alexandra0908 ***** válasza:

Még egy önbizalom hiányos pali. -.-

Ha helyesnek tart,akkor nem lehetsz annyira csúnya..vagy ha csúnya is vagy kit érdekel,neki tetszel és ez a lényeg!

Hívd el randizni,ne legyél nyámnyila!

2013. jan. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Attól tartok, hogy élőben nem fog helyesnek tartani.
2013. jan. 13. 23:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Érdekes világot élünk. :) Komolyan mondom- és ez az életben is így van!- hogy a fiúk lassan már többet foglalkoznak ezzel a kérdéssel. Azzal is, hogy "fú, de helyes vagyok" és pózolnak a tükörben... meg azzal is, hogy "jaj, csúnya vagyok". :)
2013. jan. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Adj neki önbizalmat; 1 nap mondd el neki tízszer hogy szép.
2013. jan. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De ha nem mész el a randira, akkor sosem tudod meg...
2013. jan. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A szépség relatív. Az, hogy te csúnyának tartod magad, nem jelenti azt, hogy mindenki egy véleményen van veled. Nem zárja ki azt, hogy más ne gondolja így. Látod, például itt ez a lány, aki helyesnek tart. Hogy tudnád felszedni és magadba bolondítani? Úgy, hogy nem akarod mindezt görcsösen. Légy önmagad, és viselkedj érdeklődően. Kérdezz sokat a lánytól, próbáld meg megismerni. Ne aggódj amiatt, hogy élőben esetleg nem tetszel neki, ez ugyanúgy előfordulhat veled is, hogy rájössz, igazából nem vonzódsz hozzá. Nem kell erőlködni, ha megvan a kölcsönös vonzalom, akkor kialakulhat több is. Ha meg nincs, akkor teljesen felesleges fárasztanod magad, akármit tehetsz, az úgy marad. Remélem, tudtam segíteni.

19/L

2013. jan. 14. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem beszélgessetek/írjatok sokat és kérdezd meg hogy van-e barátja. És ha nincs mond hogy neked sincs barátnőd mert neki nem lehet barátja. Szerintem ez cuki ^-^ (egy lány voltam)
2013. jan. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!