Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a csúnya nőkről akik trükkökkel szépnek mutatják magukat?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a profin begyakorolt sminkre minden nap, póthajra, mindenféle hájleszorító formázó alsóruhára, szivacsos push up melltartóra amiben a lógós cicik is szépek. Aztán ha összejöttök vele és oda juttok hogy együtt alvás vagy már együtt éltek, akkor esténként kaptok egy rövid töredezett hajú, ragyás arcú, kis szemű, hurkás hasú, kutyafülmellű nőt.
2014. nov. 22. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezért ne csak a külseje miatt járj valakivel :P
2014. nov. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezért tessék lesz*rni a plázamacskákat!
2014. nov. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom őket, hogy az olyan pasik, mint te, teletömik a fejüket a "szép nőről" szóló téveszméikkel. :(
2014. nov. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Már bocs de a nők 40-60%-a ilyen.
2014. nov. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

csalók,látszat emberek sajnos...


kevés igazán szép nő van,sminkel mindenki az lehet,na jó azért nem mindenki.....de anélkül

nagyon kevés értelmes fej van,nem véletlenül nem mernek úgy mutatkozni


ez van.

2014. nov. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

azt hogy inkább ne járj senkivel..ilyen hozzáállással..

barom..

:D

2014. nov. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy a belső nem elég, és ha valaki alapból nem előnyös tulajdonságokkal rendelkezik, természetes, hogy próbál javítani valamit, már amit megtehet. Az rosszabb, ha elhanyagolja magát. Én is próbálok javítani az előnytelen tulajdonságaimon. Például nem csak azért használok sminket, mert jobban nézek ki benne, hanem azért is, mert amiket használok, azok néhány problémámon segítenek is, például olyan alapozóm van, ami elősegíti a bőrhibáim gyorsabb gyógyulását, ha kisebesedik (sajnos előfordul, ezen se bőrgyógyász se kozmetikus nem tudott segíteni), a rúzs a kicserepesedett, kisebesedő ajkaim bőrét gyógyítja.


És javaslom ezt a filmet, talán segít megérteni pár dolgot: [link]

2014. nov. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

az legyen a világon a legnagyobb bűn, hogy valaki szépnek akar látszani !!!


Kérdés pasikhoz: Mit gondoltok azokról a csúnya pasikról akik trükkökkel áltatják magukat? pl hogy menő kocsi meg pénzzel elérhetnek valamit?

mert ez ugyanaz a kérdés csak pasikhoz

mert egy nő a szépséggel áltatja magát, ti meg pénz meg kocsikkal..


Ja amúgy kérdező: Ha egy szép nőn van smink, az már nem baj ugye? Csak aki csúnya, az ássa el magát, ne is akarjon már soha szép lenni (legalább a saját maga szemében, nem feltétlenül mások miatt)

A póthaj a szépeken is ronda látvány elismerem :)

hájleszorító? hát én már láttam csodaszép duci nőt, szóval aki ilyen hájmicsodát használ annak a személyiségével van a gond, hogy nem vállalja fel magát ha már tenni nem tesz a kilók ellen (akink nem inge...)

melltartó meg nehogy már a pasi mondja meg mit vegyünk fel.. mi se mondjuk meg a pasiknak milyen gatyát hordjanak !!


Egy marha nagy baj van veled, hogy ítélkezel mások felett, holott fogalmad sincs a másik általad csúnyának tartott ember életéről, a miértekről és hogy igazából neked az a bajod, hogy van akinek boldog az élete és te meg nyavalygol ilyenek miatt, mivel az világosan átjött hogy te nem vagy boldog.


Ha egy kicsit magadba néznél és magadba szállnál akkor rájönnél, hogy te sem vagy Mr. Tökély megtestesítője, sőt lehet hogy valaki téged is csúnyának tart, vagy ilyesmi, mert mindenkinek más a szép szerencsére. Ja és a nők nevében kikérem, mi az hogy te így beszélsz rólunk? Ilyen szavakat használsz ránk hogy kutyamellű.... Ember szállj már magadba, ki vagy te hogy ilyen stílusban beszélj rólunk? Szerinted a pasinak nincsenek hibáik? Most akkor mi is beszéljünk így rólatok? Ha ismernélek vagy tudnám ki vagy, úgy pofán vágnálak a stílus miatt, hogy megemlegetnéd az biztos.


Egyébként ha normálisan fejtenéd ki a véleményed és se kötekednék, vannak olyanok akikről te kérdezel, de akkor is a stílus az nem mindegy. Főleg ha embernek érzed magad, akkor viselkedj is úgy, különben csak áltatod magad az ember jelzővel, holott csak tiszteletből embernek csúfolnak.


25N

2014. nov. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
úgy látszik ő,az a fajta aki nem túl szép smink nélkül :)
2014. nov. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9es, ez nekem szólt?(8as vagyok) mert akkor közlöm, hogy átlagos fejem van és vékony vagyok, amit bátran vállalok is, nem szoktam sminkelni magam
2014. nov. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!