Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tetszik egy fiú, hogyan tudnám ezt közöltetni vele?

Figyelt kérdés
2014. nov. 22. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem szemétségből ,de szavakkal
2014. nov. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így: Teccő getszi!
2014. nov. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Odamész és megmondod neki hogy tetszik.Nem tudom mit kell ezen bonyolítani.
2014. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez így könnyű is lenne, csak kicsit félénk vagyok... néha szoktunk beszélgetni. Nem tudom, hogy én tetszem-e neki, ha tetszenék akkor sokkal egyszerűbb lenne a dolog. Hogyan tudnám kideríteni, hogy tetszem- e neki?
2014. nov. 22. 19:44
 5/7 anonim válasza:
Osztálytárs?
2014. nov. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem osztálytársam
2014. nov. 24. 19:39
 7/7 Dorcsi,Dorci, Dorka válasza:

Kedves kérdező! :) sajnos nekem is ilyen gondom van mostanság! :(( én is számtalanszor ugyanezt a kérdést teszem fel.... de még nem kaptam rá rendes választ :( sajnos nem nagyon tudok tanácsot adni neked mert nekem is ugyanez a bajom, de talán annyit hogyha beszélgettek nézz a szemébe sok mindent elárul, vagy ha elmentek egymás mellett akkor vess rá egy pillantást de ne nézd sokáig hagyd hogy ő nézzen,,... vagy nem tudom,, én is elmondom velem hogy van ez: Először is nekem volt egy ovis társam akivel oviba jártunk mindketten szerelmesek voltunk a másikba, de mikor elkezdődött a suli azóta "szakítottunk"

és most állandóan egymásba botlunk .. múltkor suliba annyira bámult nem tudom miért ? talán tetszek neki? nem tudom... és többször is összefutottunk és ez már szinte olyan mint egy jel, aztán volt olyan amikor szüreti bálon mentünk egymással szembe és mint a filmekbe,, elkezdtünk "táncolni" mivel nem tudtuk kikerülni a másikat az azt követő héten pedig álltam a folyosón és egyszer csak valaki megfogta a vállamat, és megszólalt "bocsi" mert a folyosón meg akart előzni de persze a nélkül is elfért volna hogy hozzám érjen... szerintem ez csak egy ürügy volt hogy hozzámérjen....? nem tudom,,. télleg nem tudom hogy most érez -e irántam valamit, de én tudom hogy én érzek iránta valamit..


szóval ez bonyolult... dehát mindegy majd lesz valahogy...

úgyhogy kitartás! és ne félj annyira... hajrá!! :))

2014. nov. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!