Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, valami tanács,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, valami tanács, van egy 25 éves pasi aki annyira hiányzik, hogy már rendesen fáj?

Figyelt kérdés

Szval, én 19éves vagyok, a sráccal egy helyen dolgoztunk, ő a felettesem volt, nekem véget ért a nyári meló a suli miatt, ő továbbra is ott dolgozott.

Egy céges buli keretein belül újra találkoztunk. Az este ő kisért a hazafelé vezető úton, beszélgettünk, majd megcsókolt. Nekem az volt az első csókom, amit mondtam is neki.

Utána én ráírtam, beszélgettünk facen, majd további 2 alkalommal is én kerestem, ő válaszolt, elköszöntünk, mert dolga volt.

Azóta nem beszéltünk. kb 2hónapja nem beszéltünk, nem is találkoztunk.

Ha rágondolok, fájdalommal tölt el, hiányzik.

Volt 1 eset, amikor be akart hívni dolgozni, nagyon csillogott a szeme, de én már máshol dolgoztam.

Mit csinálhatnék? Nem akarok én írni rá megint, mert eddig is én kerestem.

Kérhetek tanácsot? Mivel érhetem el, h ő írjon rám?



2014. nov. 21. 23:39
 1/4 anonim válasza:
Írj rá. Ő nem fog rád írni ha nem adsz neki élet jelet
2014. nov. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudja h élek, mi kell még?

Ha én írok rá, az sértené az önbecsülésemet, mivel úgy érzem h én tepertem a végére.

2014. nov. 22. 00:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Én értem hogy adok kapok alapon megy az egész de van mikor el kell felejteni különböző etikai szabályokat és aszerint cselekdni ami eljuttat a szent célhoz.Nem szégyen ráírni , próbáld meg az önbecsülésedet elfelejteni.Ha mégsem sikerül akkor elmegy ez a hajó és lehet hogy bánni fogod.
2014. nov. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Leszar,vedd már észre...
2014. nov. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!