Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek az életébe nincs senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek az életébe nincs senki és semmi az tulajdonképp miért is él?

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetnek más céljai is.
2014. nov. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért írtam h senki és semmi tehát nem csak barátja/barátnője nincs hanem semmi nem érdekli semmivel nem foglalkozik csak van
2014. nov. 23. 16:55
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
minek él bárki más egyáltalán hisz csak hús halom.
2014. nov. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az evolúció alatt kialakult ösztönei miatt él.

mert minden élőlény alapja a túlélés.

az már más kérdés, hogy egy intelligens lény, ezt az ösztönt néha elnyomja magában, és véget vett az életének.

az élni akarás mindenkiben ott van, még a depisekben is.

2014. nov. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor az magának köszönheti hogy a semmiért lóg a levegőben. Senki nem fog neked célt adni az életben amíg meg nem teszel valamit a boldogságodért addig ne sajnáltasd magad.
2014. nov. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
szégyellje el magát minden élet,ami rajtam kívül létezik.
2014. nov. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én életemben nincs senki, és ez már alapvetően is teljesen feleslegessé teszi az életem. Próbáltam már véget vetni neki, de még azt is elszúrtam. Mindegy. Az élet értelmét úgy is csak gy párkapcsolat adhatja meg, amire nekem esélyem sincs.
2014. nov. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!