Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha egy lány inkább fiúsabb belül?

Figyelt kérdés
A fiús dolgokat szereti inkább? Horgászat, autók, sz.gépes játékok?
2014. nov. 23. 18:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ÁCSI! Ha a fiúsabb dolgokat szereti, mint autó, horgászat, de közben csajosan viselkedik, az miért lenne gáz ? :D legjobb. :D Ha nőiesen érzi magát és viselkedik, de közben fiús hobbijai vannak, az külön szexy tud lenni. Ha tangát hord vagy inkább azt mondom: ha szívesen vesz fel valami csábos darabot a barátja elcsábítására, szorosan öleli és odabújik, stb, akkor miért lenne para?

Nekem az nem jönne be ha férfias lenne... ennyi erővel a haverommal is összejöhetnék... Szóval kösz nem :)

2014. nov. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

nem, mert tudom hogy később nem olyan jó ez mint mikor még csak 16 éves.

24 éves barátnőm fiús volt, nem is szerettem annyira ezért.

2014. nov. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, mert az ilyen csajok általában nem hisztisek, nem követhetetlen a gondolkodásuk. Akadna közös téma és elfoglaltság is. Szóval szerintem nem gáz, sőt én kedvelem az ilyen lányokat, csak elég ritkák.
2014. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!