Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusok! Ti hogyan csábíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Ti hogyan csábítanátok el egy fiúsabb lányt?

Figyelt kérdés

2013. dec. 26. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gondolom úgy mint a többiek.
2013. dec. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
sehogy mert a lányos lányok jönnek be
2013. dec. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hasonló érdeklődési kört kell találni. Nem nyafkázni, nem rucikkal és sminkkel foglalkozni állandóan. :)
2013. dec. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kíváncsi, hogy ha jelen esetben a kicsit fiúsabb lányok is bejönnek és be akarjátok dobni magatokat, mit tennétek vagy mit gondoltok mire vevő egy ilyen lány általánosságban?
2013. dec. 26. 20:39
 5/12 anonim válasza:
Anno én csak próbáltam beszélgetni vele az érdeklődési köréről, elkezdtünk közös programokat szervezni néha náluk néha nálunk meg eljártunk össze vissza... és a sok együttlét után valami oknál fogva csak tapadt rám a csaj, mint a mágnes... és egy évig együtt is voltunk... 18/L
2013. dec. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

az attól függ, milyen az a fiús lány személyisége

nem mindegyik határozott és kezdeményező típus, de van aki igen...szóval ha egy kicsit mesélnél róla, talán tudunk tippet adni :)


20/L/L

2013. dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mindenképpen keress közös témát, mint zene, könyv, film, stb körökben. Ez jó kiindulási pont. Ha mindig megragadsz egy szálat, és azt bontogatod (mond egy filmet, amit te is ismersz és arról beszélgettek), akkor onnan sok mindenre ki lehet térni. :)

Szerintem nem sokba különbözik egy lányosabb lány elcsábításánál, itt is a személyiség, kisugárzás dönt, nem az, hogy kikéred a tanácsát egy ruhát illetően. Azt majd később. :) Add önmagad, beszélgess vele sokat, tegyél fel neki mindenféle kérdést (milyen az életszemlélete, későbbi tervek, stb), de közben hagyd önmagától is kibontakozni. Aztán ha minden jól megy, akkor alakulnak a dolgok maguktól is. :)

2013. dec. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7%
Sehogy!
2013. dec. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy, mert nem bírom a rövidhajú, keménykedő pasiimitátor "lányokat".
2013. dec. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

először is 9 es...

nem minden "fiús" lány olyan muszklis és trágár mint 1 pasi...


kérdezőnek pedig :D a fiúsabb lányok sokszor azért fiúsak, mert nem szeretnek villogni, el akarnak tűnni a tömegben. szal többnyire félénkek, de van az a kevés "fiús" lány is akik nagyon hmm.. nem ilyenek xD

de vannak olyanok is akik bénák voltak és a végére keményítenek be... ez általában olyan folyamat, h barátok hatására vásárolni kezdenek amit többnyire utálnak, kicsit lányosabb cuccokat színes gatyák stb... majd kialakítják a saját stílusukat és belépnek a "menő fiús csaj" zónába :D legalábbis a kinézetük... a személyiségük pedig itt kezd majd alakulni :D


na kiselőadás vége xD szal sztem adj egyértelmű jeleket. ha már beszélgettek vagyis inkább ha már olyan kellemes a környezet és mondjuk elmentek öm egy kávézóba vagy valami ketten. hozd zavarba :D aztán mondd neki h milyen aranyos vörösen. ettől persze még inkább zavarban lesz, de ez legalább elgondolkodtatja őt az érzéseiről.

aztán fontos (mivel mégiscsak lány) hogy rengeteget dicsérd... najó.. talán kicsit kevesebbet de azért kell :D

aztán sztem ennyi más meg mindent ugyanúgy szal végülis ez is ugyanúgy van xD ja és sose szorítsd zsákutcába, ne kelljen választania két dolog közt, inkább lehessen saját válasza.


remélem sikerül a dolog :D

2013. dec. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!