Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz ha alacsony egy fiu?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha alacsony egy fiu?

Figyelt kérdés

Lányok, zavarna titeket ha veletek egy magas, vagy netán alacsonyabb sráccal járnátok? kb 160cm.

17/f.


2010. jan. 29. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Ha velem egy magas, azt nem, ha kisebb azt igen. Egyebkent azert kellemetlen, mert manapsag a lanyok atlagban magasabbak, mint a fiuk. De ot van Tom Cruis a gyonyoru Nicole Kidman es Katie Holms is szoba alltak vele, pedig egy seggdugasz, szal no para.
2010. jan. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna. nekem ez teljesen rendben lenne, megszoktam a "látványt", mert nagypapám is alacsonyabb (kb. fél fejjel) nagymamámnál. szerintem ne parázz, biztosan találsz megfelelő lányt.
2010. jan. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
miért zavarna? alapvető testi adottság... meg valamennyire kiküszöbölhető.. vastagtalpú cipő, eléggé felállított haj... stb... de nem baj... én lány vagyok és száznyolcvan centi, inkább az zavar hogy én vagyok ilyen hihetetlen magas
2010. jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:) köszi a válaszokat. Igazábol most hogy belegondolok lehet nem is csak az zavar h alacsonyabb vagyok, hanem az hogy ez álltal fiatalabbnak is nézek ki :\. Amugy létszi kort is irjatok =)
2010. jan. 29. 21:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Sztem nem zavaró 17 évesen én is 160 cm körül mozogtam most 178 vagyok És sose volt panasz a lányoktól :D
2010. jan. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavar, nem gáz, sőt az összes eddigi barátom alacsony (160-170 cm) volt, nem jönnek be a magasak talán azért mert én is elég alacsony vok, 153cm :)
2010. febr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

Meg kell ölnöd magad, ezzel nem lehet együtt élni, hogy ilyen töpörödöttre "nőttél"...:D

-ReapeR-23/F

2010. febr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én 172 cm magas vagyok a volt barátom meg 171 és nem zavart :D én 15 a fiú is 15 (mondjuk fél év múlva lehagy -.-)
2010. febr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nézd az én pasim is kicsit kisebb nálam, mégsem csinálok belőle nagy ügyet! :) Őt ez nem zavarja!
2010. febr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is 160cm vagyok és csak nagyon ritkán horok magassarkút szóval annyira nem zavarna,hogyha ugyanakkorák vagyunk.Bár jobban örülök ha kicsit magasabb a srác(max. 167-168cm).

15/L

2010. febr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!