Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányként szégyen feladni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként szégyen feladni a párkeresést?

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 18:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
jajj mindjárt megsajnálja valaki a sok tehetetlent,kinek kell egy unalmas nő,senkinek! tegyetek érte,23 évesen azért illik valamit felmutatni,párkapcsolat terén...
2014. nov. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

"23 évesen azért illik valamit felmutatni,párkapcsolat terén..."


Tehát ha ennyi idősen abszolút tapasztalatlan vagyok kapcsolatok terén, akár el is áshatom magam, mert már nem is fogok kelleni senkinek?

2014. nov. 23. 19:04
 13/18 anonim ***** válasza:

Csak akkor ad fel ha bélyeg van rajta.


Menj el tanfolyamokra biztosan van egy pár szingli is.

2014. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
35%

valakinek biztos,csak majd nézzél rá azért majd kiknek :D értelmesnek aligha,mert van oka hogy így maradtál......

És biztos nem az hogy mert olyan,különleges és érzéki lány vagy.


mint sokan itt előadják,szánalmasan...mert ők kivételesek biztos azért.pfff. hagyjuk már :)


meg a másik dolog,ne rajtam tanuljon már fogazva,dolgát tenni ennyi idősen.


keress magadnak szüzet, ezt tudom tanácsolni :) és megint segítettem

2014. nov. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem szégyen. Ha teljesen reménytelen a szitu, akkor nem az. Ismerős érzés, ugyanez van nálam, csak fiúban.
2014. nov. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem szégyen, csak értelmetlen.
2014. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szia! Dehogy kell feladni. Én 30 éves férfi vagyok, eddig feladtam, most kezdek el lassan megint keresgélni. A saját hülyeségem miatt nem volt senkim. Ha van kedved, én szívesen megismerlek.
2014. nov. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én már semmilyen nőnél nem kezdeményezek.

( Szerintem 99% végtelenül beképzelt és lehúzós )

Jobban szeretem a fix tarifát

2014. nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!