Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha a lány kezdeményez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha a lány kezdeményez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Találkozgatok egy idősebb fiúval. Tegnap volt a harmadik randink. Mikor sétáltunk akkor kivettem a zsebemből a kezem hogy majd talán lép és megfogja de nem tette, viszont ő is kivette a zsebéből a kezét. Majd a találkozó végén csak állt előttem és hosszasan nézett.Láttam, hogy nagyon zavarba van majd megölelt és megkérdezte hogy mikor találkozunk legközelebb.Nem értem,hogy miért nem lép már..:( Tetszem neki,tudom meg akkor miért hívna el megint ha nem.. egyszer szóvá tette,hogy én is nyugodtan ráírhatok facebookon ne féljek. Tehát ezekből arra következtetek,hogy azt várja, hogy én tegyem meg az első lépést,mert még nekem nem volt barátom és lehet azt gondolja hogy majd én lépek ha szeretnék valamit tőle. Szerintetek? Ciki lenne ha én lépnék? Hogyan tegyem? 15/L 19/F
2014. nov. 23. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. nov. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tisztában van azzal ,hogy jóval fiatalabb vagy, és nem meri magától bevállalni az érzést, hogy megront. Én is pontosan ugyan így voltam gimiben. Már bánom, hogy nem húztam szét az agyát, nem törtem be... mert utánam egyből szexelt valakivel... felesleges volt jófejnek lennem.

Úgyhogy aranyom, ÉLŐBEN mondd a szemébe, hogy nyugodtan megcsókolhat, fel tudod dolgozni.

Hidd el megfog. persze eleinte pironkodni fog, de aztán lesmárol, és majd smároltok és nagyon menő lesz.


Nem baj, ha tudatod vele, hogy mit szeretnél és mit nem még...... szép apránként. a tanácstalan álldogálást elkerülendő.


Én is imádtam, ha a nőm talpraesett volt, mint állat :D izgató volt.

2014. nov. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. Szerintem lépj nyugodtan, neki is segítenél ezzel ;)
2014. nov. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Akkor összeszedem magam és megpróbálom aztán lesz ami lesz:)

És hogyan tegyem? Először csak fogjam meg a kezét semmi szó nélkül?:D

2014. nov. 23. 19:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen és onnan már tudni fogja h sínen van .Szerintem nem mer kezdeményezni mert fél az elutasítástól ,de ha te megerosited abban ,hogy tetszik neked akkor már lépni fog hidd el .
2014. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mekkora nyomi ez... 3. randi, de még csók sem volt? Annak már az elsőn meg kellett volna történnie. Legkésőbb az első randi végén, búcsúzáskor. :/
2014. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi!:) Akkor majd lépek én:)

Még jöhetnek a válaszok:)

2014. nov. 23. 19:24
 8/10 A kérdező kommentje:
Én meg a kérdező vagyok kedves 6.:))
2014. nov. 23. 19:25
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia :) Én is 15/L vagyok és egy 19/F vel randizgatok.

Nyugodtan fogd meg a kezét, sőt találkozáskor boldogan öleld meg, ezekből majd veszi a lapot és lépni fog. !

2014. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy,köszönöm!:) így lesz
2014. nov. 23. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!