Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ido utan sok leszek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ido utan sok leszek a masiknak ha egesz napirok neki?

Figyelt kérdés
Naponta tobbszor ha munkaban van akkor is es egyre kevesebbet ir vissza

2014. nov. 23. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
igen egy ido utan ez faraszto :( sajnos tapasztalatbo mondom nekem is sokag irogattott egy bizonyos szemely most eg leseszar :(( szegeny en na de mindegy napi 1x max 2x rairsz az is boven eleg :)
2014. nov. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
megfog unni vagy már megunt, ha kevesebbet ír vissza
2014. nov. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Van, aki örülne neki.

Ha egyre kevesebbet ír, azt jelentheti, hogy neki sok ez, vagy csak szimplán nincs ideje munka közben írogatni.

2014. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán mert dolgozik, nem? Amúgy valószínű, én se akarnék senkivel állandóan egész nap írogatni azért, tök mindegy mennyire bírom az illetőt.
2014. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyen helyesírással biztos.
2014. nov. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, feltölti-e a veled való beszélgetés.


19/L

2014. nov. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Baromi idegesítő egy hosszú idő után, saját magamon tapasztaltam, ne csináld, mert megfog unni.
2014. nov. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagypn sokat es tartalmasan is beszelgettunk. Lehet megunta. Csak hozzaszoktam es igenylem
2014. nov. 24. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!