Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem merik elmondani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merik elmondani az emberek a másiknak, hogy lefeküdnének velük? Gáz megkívánni valakit? Jobb inkább csak csendben vágyakozni, mint megpróbálni megkapni?

Figyelt kérdés
A szex jó. Az emberek miért félnek tőle? Nők és férfiak egyaránt...

2014. nov. 16. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Attila
2014. nov. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem bunkóság megmondani valakinek hogy megbäsznám
2014. nov. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. Kecske.

2. De miért bunkóság? :O

2014. nov. 16. 22:18
 4/9 RRR ***** válasza:
félnek a választól ,bármi is legyen az
2014. nov. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
nem bunkóság, csak értelmetlen mert 1.ismeretlenül nem szokás, 2.ha hevesebb temperamentumú az illető ott helyben feldugja az orrodba az utcai lámpát
2014. nov. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy ismeretlenül. :D
2014. nov. 16. 22:22
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
asztal
2014. nov. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is legfőképp két dologtól tartanak ilyen esetben...

1.) A reakciótól/esetleges visszautasítástól.

2.) Hogy milyen fényt vet mindez saját magukra a másik szemében/nem nézik-e h*lyének/nem lesz-e ciki az egész, stb.

2014. nov. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez anno nekem is eszembe jutott, h amikor ket ember tetszik egymasnak csak felenkek, akkor a legegyszerubb az lenne ha valamelyik megkerdezne,h


"Helloo, tetszel mar egy ideje es ahelyett, h itt szerencsetlenkednenk van kedved inkabb szexelni?"


Ez persze csak akkor mukodik ha mindket fel megorul a masikert:-))Ugyanakkor pedig ott van az, h mi ebben a kihivas, hol az izgalom...


Privit nem kerek, koszi:-)

2014. nov. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!