Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasim nem mer megcsókolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem mer megcsókolni pedig már egy hete járunk. Hogy vegyem rá vagy mitcsináljak vagy mondjak hogy ne legyen félős? 15/l

Figyelt kérdés
Èn már legszivesebben már lefeküdnék vele de megcsókolni se képes. Meddig várjak még? Ès már felhoztam ezt neki de meg igyse.
2014. nov. 24. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Aztán hogy hogy a pasid?
2014. nov. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Èn már legszivesebben már lefeküdnék vele"


Ahhoz képest hogy "már" 1 hete jártok, nem vagy az a lassú víz partot mos típus.....15 évesen azért nem gondolod, hogy ez nem helyénvaló ilyen "hosszú idejű" járás után?

És csodálkoznak a mai fiatalok hogy ribinek nézik őket.....hát ilyen alapos ismerettség után valakivel lefeküdni ilyen idősen, nos, a jelző nem alaptalan :)

2014. nov. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2014. nov. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
és mi lenne ha te kapnád le? akkor szerintem utána már merné csinálni...szerintem a szex-el még várj...ne erőltesd rá és te is nőj fel hozzá...
2014. nov. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem csodálom, megcsókolni jó hogy nem mer, vadállaturaság miatt, aki a száj koboldja, lefeküdni meg főleg nem fog veled, párnanaci miatt, aki egy kobold aki a p uncidban lakik. Párnanaci puncikobold, mert ha beledugja a kukiját akkor az leharapja.
2014. nov. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!