Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy férfiba, de nem vagyok kibékülve a testemmel, sőt szinte semmimmel. Felejtsem el őt, vagy nem tudom...

2014. nov. 25. 13:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
miért mi a bajod a testeddel és mással? és neki mi a véleménye erről?
2014. nov. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3 cicid van ? vagy 2 nunid? ha nem akkor ne parazz
2014. nov. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vonzó, ezt jobban nem tudom kifejezni.
2014. nov. 25. 13:04
 4/12 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt, csak fordítva. Nagyon összeillettünk a lánnyal, szinte egy rugóra járt az agyunk, ő azt mondta, hogy a külsőm is tetszik neki, én viszont ezt nem hittem el, mert szerintem senkinek sem tetszhetek ilyen külsővel, aztán mondtam neki, hogy hagyjuk egymást, mert nem vagyok elég jó neki... Gondolom azt hitte, hogy nekem nem tetszik az ő teste vagy bensője, mert a férfiak akkor szoktak ilyet mondani, de én tényleg komolyan gondoltam. Aztán végül nem lett semmi, jelenleg pedig azon dolgozom, hogy ki legyek békülve a testemmel.
2014. nov. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha magad miatt is zavar a tested állapota, tégy meg mindent, amivel formába hozhatod magad. Ettől majd megnő az önbizalmad és sokkal bátrabban mersz nála is kezdeményezni. De csak a srac miatt nem eri meg változtatnod, mert az kiérzik. Legyen magad miatti elköteleződés ez a cél!
2014. nov. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4-es te aztán egy igazi idióta vagy
2014. nov. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
4-es kezet foghatunk.:(
2014. nov. 25. 13:14
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ebben a kérdésben nem az számít, hogy Te hogy vélekedsz a testedről, vagy hogy neked mennyire számít, hanem hogy a kiszemelted miként látja. Lehet, hogy csak Te csinálsz ebből akkora ügyet...


Én azt javaslom, hogy próbálj meg összejönni azzal a férfival, már ha az illető egyedülálló persze. Ismerkedj vele össze jobban, ha még nem történt meg és majd Ő eldönti, hogy jó-e vagy neki, avagy sem. ;)

2014. nov. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fordítsd meg a helyzetet: Az jobb lenne, ha te ki lennél békülve a testeddel, de a párod nem? Az a rosszabb helyzet... Fogadd el magad ha tetszel a srácnak. Sokan örülnének neki ha találnának olyan embert, aki maximálisan elfogadja őket. :)
2014. nov. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, tudom, hogy idióta vagyok. Ezt mondtam neki is. De nem könnyű túltennem magam azon a rengeteg megaláztatáson, amik az iskolában értek.
2014. nov. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!