Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretnék rossz barát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék rossz barát lenni! Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm barátjának sajnos eléggé tetszem, és még rosszabb, hogy ő is nekem. Mivel nekem sokkal fontosabb a baratsagunk, próbálom kerülni a fiút. Viszont ez szinte lehetetlen, és a barátnőm előtt flöröl velem, nem tudom mihez kezdjek. Már lassan fél éve, de eddig nem tűnt fel barátnőmnek, most viszont már látom rajta, és nagyon nagy bűntudatom van. Nem vagyok rossz ember!

A fiúval nincs kimondva, hogy tetszünk egymásnak, de elég nyilvánvaló.

Szerintetek mit tegyek? Nem akarom bánáti a barátnőmet!



2014. nov. 3. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
beszélj a barátnőddel erről.
2014. nov. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RRR ***** válasza:
akkor hasadozó szívvel ,de rúgd ki a fiút
2014. nov. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neked kell tudni,mi fontosabb számodra,a barátnő,vagy a fiú akivel lehet boldogabb lennél!? Illetve a fiú is boldogabb lenne Veled,mint a barátnőddel?! Mennyire illenétek egymáshoz,mondjuk egy párkapcsolatban.Bár szerintem annyira nem ismerheted,mivel még sosem voltál vele kettesben,nem töltöttetek el egy napot sem együtt,a többiről ne is beszéljünk,de ennek ellenére ki tudja?! Neked kell érezned,tudnod,mit akarsz,és vagy-e olyan bátor,hogy kockáztass!? Van egy mondás: Bátraké a szerencse! Dönteni Neked kell!
2014. nov. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De értitek, nincsenek kimondva a dolgok. A barátnőm szerintem nem mer rákérdezni nálam, én meg felhozni.

Viszont a barátnőm nagyon erőszakosan össze szeretne hozni a barátja haverjával. Erre azt mondta a barátja: na tök jó ha összejöttök, mert így több időt töltesz velem.

Erre csak annyit mondta HaHaHa, nagyon vicces. Próbálom az egesz dolgot elpoénkodni.

Annyi ilyen kis apró dolog van, na meg ahogy a szemembe néz. Mindig oltogatom, hogy milyen ocsmányul öltözött fel, stb.. De ez sem segít, nem távolodik el tőlem

Voltunk már kettesben, A barátnőm szülinapján.. Na arról inkább nem is beszélnék, ott hogy viselkedett ..

A barátnőm nem érdemli meg, hogy hátbatámadjam! Lehet sokkal boldogabb lennék, de sosem a saját boldogságom volt az első

És köszi a válaszokat!

2014. nov. 3. 22:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez egy nehez helyzet. Igazabol, ha a baratnod fontosabb, akkor próbálj meg nem foglalkozni a sráccal, es mutatni a barátnődnek, hogy teged a csavoja teljesen hidegen hagy
2014. nov. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ja, ez egy nagyon sz4r helyzet, amikor nem lehet eldönteni, hogy vagy a saját Boldogságod, vagy a barátnődét választod.
2014. nov. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Néha keménynek kell lenni, mint Tarzan sarka. Nem tudom mit akar mondjuk tőled, ha a barátnőd a csaja. Nem biztos hogy ő olyan egyenes, gondolom te szingli vagy, hogy elakar csábítani egy egyedülálló lányt, miközben barátnője van. Gondold át, ezt, hogy mennyire egyenes dolog a részéről.
2014. nov. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!