Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne tennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koruchi kérdése:

Szerintetek mit kéne tennem? Nem tudja eldönteni, hogy mit akar /többi lent

Figyelt kérdés

Ma megtudta az egyik barátom, hogy szeretem. Mármint hogy jobban kedvelem a többi barátomnál. El kezdett kérdezősködni,hogy komolyan gondolom-e, meg hovy mit szeretek benne.Aztán mondta,hogy van egy másik lány is...akiről nem tudtam semmit. Mondta, hogy nagyon hasonlít rám belsőleg,de hogy én"jobb hatással vagyok rá". Nem tudja, hogy milyen is a szerelem, mert Sosem érezte még, ezért azt sem tudja, hogy ki iránt érez "többet". Mi tévő legyek? Tudok várni,nem ez a gond, csak mégis Szerintetek Megéri?

UI: elmondom, hogy mindössze 13 éves vagyok, viszont nem nagyon tervezek semmiféle kapcsolatot, egy pár évig biztos. Viszont tartom magam elég érettnek ahhoz, hogy ilyeneken gondolkodjak. Mivel nem divatból jönnék össze jött-ment fiúkkal, hanem azzal tennék egy komolyabb lépést, akit tényleg szeretek. A fiú 16 éves, Sosem volt barátnője,nem tudja hogy mit kell lépni, ha egyáltalán szeretne. Sosem mondta, hogy mit gondol rólam.


Tudtok valamit tanácsolni esetleg?



2014. nov. 2. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy éri meg várni! 13 évesen?! Viccelsz? Már elkéstél vele.
2014. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de értelmes válaszokat várok.
2014. nov. 2. 23:05
 3/6 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de szeretni nem szeret, max tetszelneki.:-S inkább hagyd, ha komolyak az érzései úgyis keresni fog.
2014. nov. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :)
2014. nov. 2. 23:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Most szeretnél valamit tőle vagy nem?
2014. nov. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, szeretnék.
2014. nov. 3. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!