Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha én már naon rég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anna0728 kérdése:

Mit tegyek ha én már naon rég szeretem de ő nem szeret en gem?

Figyelt kérdés
vmikor kedves de sokszor nem vagy bunkó még reggebben piszkált bár nem hinném szeretne valaki segítene abban hogy most mit csináljak?
2014. nov. 25. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el
2014. nov. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kutyát, vagy ott a playstation.
2014. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
van kutyánk de azért köszi és mé vele egy osztályba járok na ehez szóljatok
2014. nov. 25. 16:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Felejds el és ennyi...lehet, hogy nehéz, de nem szeret, ez van. Találsz majd mást ha idõsebb leszel.

Hagyd õt figyelmen kívül, menj el szórakozni a barátnõiddel, és meglátod, egy idõ után nem is fog már annyira érdekelni a fiú.


14/l

2014. nov. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
naon köszönöm és lhet hogy igazatok van
2014. nov. 25. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!