Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Nehezetekre esne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nehezetekre esne egy olyan csajjal megismerkedni, aki nem szeret telefonálni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én nem nagyon szeretek telefonálni.

Jó,néha megesik, hogy olykor-olykor ráveszem magam.

Ha családtag, vagy barát hív, egyből felveszem a telefont.


De ha egy olyan srác, aki tetszik, akkor nem igazán szeretem a telefonos megoldást.:S

Ha felveszem, akkor félórákat-órákat beszélünk, és olyankor jól elvagyunk..

(Persze van a kommunikációra más megoldás is.)


Srácok nektek ez nagyon negatív pont?


L17


2010. jan. 30. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Én szeretek lányokkal telefonálni, sőt jobban szeretem ezt a megoldást mint pl az msn-t :) F25
2010. jan. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 capslock ***** válasza:

Basszus azt hittem csak én vagyok így. Én is utálok telefonálni. Mindig attól parázok,hogy nem tudok mit mondani.Személyesen minden más,könnyebb.Aztán ha mégis telefonra kerül a sor,tök sokáig tudunk beszélgetni.Csak nehéz rávenni magam :P Örülök,hogy nem vagyok egyedül.

22/L

2010. jan. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor már értem a volt barátnőm miért nem akart velem beszélni telefonon, mindig azt mondta h inkább sms-t irjak..
2010. jan. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló.


Én is pont ugyanígy vagyok, mint Te.:D

2010. jan. 30. 10:44
 5/10 A kérdező kommentje:

3. válaszoló.

Igen, vannak ilyen lányok.


És nehezedre esett sms-t írni, vagy csak rossz volt, hogy nem hallottad a hangját, esetleg más indok ?

2010. jan. 30. 10:45
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is jobban szeretem az smst!

25/L

2010. jan. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
telefont én csak arra használom,hogy azon megbeszélni,hogy mikor és hol tali...
2010. jan. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szeretek sms-ezni is, de azért jolesik hallani a hangját annak akit szeretsz.. de velem olyan nagyon még nem volt h nem tudtunk egymásnak mit mondnai, ha meg mégis akkor elköszöntünk :)
2010. jan. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb levelezni.
2010. jan. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem esne nehezemre! Én is utálom a telefont.Kizárólag munkában,vagy ha nagyon fontos akkor telefonálok.
2010. jan. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!