Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Leírnátok, hogy milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Leírnátok, hogy milyen lány jön be nektek?

Figyelt kérdés

Külsőleg és belsőleg is.

Kort is írjatok. Köszönöm a válaszokat!


2014. nov. 25. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia, én nem.

Pleisztocén, férfi.

2014. nov. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
külsőleg: édesmindegy! de ha nagyon kéne akkor vastag comb és nagy segg :) husis has 150-165 cm környéki nagy barna szemek (a szemüveg sem hátrány). Belső: ne hazudjon,legyen őszinte,mindent meglehessen vele beszélni,ne játszadozzon,legyen céltudatos,lehessen vele hülyéskedni de ha úgy van akkor legyen komoly is. 17/F
2014. nov. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vékony nálam ne legyen magasabb (186cm-nél alacsonyabb) külsöre kb ennyi. Belsőre normális okos jo fej
2014. nov. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

külső: legyenek formás, nem túl pici mellei. De elsősorban az arca legyen szép, csinos. A testalkat lehet átlagostól kicsit molettebbig is, de a csont és bőr kategóriát nem szeretem. A belső mindegy, csak legyen őszinte, merje kimondani a véleményét akármivel kapcsolatban, lehessen vele hülyülni és legyen nyitott a közös programok tervezésében. Ha pedig eléggé perverz is, akkor ez lenne álmaim nője.


Kort... najó nem leszek troll 19/f

2014. nov. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az összes variáció tetszhet különböző embereknek, így annyira fölösleges és relatív ez a kérdés ...
2014. nov. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miert erdekel?olyanná akarsz válni?
2014. nov. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Külsőleg az ideálom: 155-170 cm magas, szép arc, hosszú haj, átlagos testalkat, formás mell és fenék, ápolt, igényes, stílusos.

(Ha a lány megfog a személyiségével, akkor nem érdekel, ha nem felel meg ennek az ideálnak, csak legyen ápolt és igényes.)


Belsőleg: őszinte, határozott, legyen véleménye, alapjában véve laza, de ha kell megvan benne a kellő komolyság, jó humorérzék és egy kis kedvesség sose árt :)

Nagyjából ennyi.

20/f

2014. nov. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Összeollóztam neked 1-2 napos válaszaimat más kérdésektől, íme:


Karcsúbb vagy sportosabb alkat, szélesebb csípővel, keskeny derékkal. Hosszú formás egyenes lábak, kezek. Formás keblek (nem baj, ha kicsi). Szép egyenes tartás. Ápoltság, alkalomhoz illő öltözet.


Nem színészkedik, nem hisztizik, mindig meri vállalni a nézeteit, tudja, mikor milyen közegben hogyan viselkedjen, nyilvánuljon meg, nem elégedetlenkedik állandóan se mással, se önmagával szemben, nem pletykálkodik, hanem cselekvés hajtja. Vannak céljai, elképzelései, tud alkalmazkodni, de nem adja fel az elveit. Kedves, szenvedélyes, játékos, nyitott, saját nézetei vannak. Hűséges. Kb ilyen. :-]


S ha játsza az elérhetetlent, képtelen értelmes kommunikációra:


A "játsza az agyát"-ban ez is benne van bőszen. Töketlenkedik, nem tudja eldönteni mit akar. Volt szerencsém ilyen lányhoz a nyáron, aztán ősszel ott is hagytam, mint a huzat. Nekem nő kell, nem egy kislány.

2014. nov. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

15-18 éves legyen.Szőke vállnál hosszabb haj.60kilónál ne legyen súlyosabb :D

És 175 centinél se legyen magasabb.

Legyen kedves velem, nem fontos masokkal is, fogadjon el úgy amilyen vagyok.A többi nem számít. Előny ha husisabb a feneke :)

2014. nov. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bőrruhás,vörös haju, stiletto körmös Istennő!!!Ilyen vagy?
2014. nov. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!