Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki nagyon tetszik, de van egy kis bökkenő van barátnője! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon bejön a fiú , az osztály társam , de van bartnője ! Már jart a llb-mel is szoval sok a bokkeno de meg azt nem mondtam hogy szinte a legjobb haverom es attol felek ha elmondom neki akkor vege lesz a bartsagunknak! Kerlek segítsetek

2014. nov. 25. 19:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ha jó barátok vagytok, kerülni fog téged ha rájön a vonzalmadra. Ha eddig tetszettél neki, nem annyira hogy te legyél a barátnője. Szerintem még várj.

Esetleg ha van közös barátotok( ha megbízhatsz benne) mondhatod hogy dicsérjen téged mint lányt a fiú előtt.

Szerintem amúgy fogd vissza inkább magad.

2014. nov. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Koszi nagyon hasznosak a valszok! De hogy hajtsak ra ugy ertem nem vok hulye!
2014. nov. 25. 19:31
 13/15 A kérdező kommentje:
Oke de megis hogy hajtsak ra ? Szoval van bnoje de nen fog orulten gondolni ha megprob rahajtani? Nme nyomulni csak ...
2014. nov. 25. 19:39
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem olvasd el újra a válaszokat, több mint a 90%-a azt írja hagyd a bús.ba! Minek akarsz szerető lenni? Vagy a hü.l.ye kis ri.b.i aki szétzúzott egy kapcsolatot. Keress egy másik srácot, még túl fiatal vagy ahhoz, hogy egy foglalt pasi után siránkozz!

Amúgy meg, mivel azt írtad régóta barátok vagytok biztos nem a másik csajt választotta volna, ha tetszel neki. Törődj bele, hogy nem te kellesz neki.

2014. nov. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
52%

már az is gáz, hogy úgy akarsz ráhajtani, hogy már van barátnője, de, hogy a te legjobb barátnőddel akarod elvégeztetni a piszkos munkát, hát ez végképp undorító és szánalmas

állj tükör elég és köpd szemen magad

2014. nov. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!