Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mikor szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mikor szoktatok mosolyogni egy fiúra ha elköszöntök?

Figyelt kérdés

Pl. beszélgettek és elbúcsúzáskor rámosolyogtok...


Kort is írjatok! :)



2014. nov. 25. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha alapból kedves vagyok és éppen nincsenek lebénulva az arcizmaim. :)

17/l

2014. nov. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 oké, szval nem tulajdonítotok neki semmit, szimplán kedvesség :)
2014. nov. 25. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nekem ez alap, hogyha valakivel beszélgetek főleg ha jót, akkor elbúcsúzáskor (meg amúgy is) mosolygok rá. De lehet csak nálam tartozik bele az alapviselkedésembe. (Bár sztem nem)

20

2014. nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szelena97 ***** válasza:
Mindig mindenkire mosolygok köszönés vagy elköszönéskor:D akkor nem ha vmiért nagyon magam alatt vagyok 17L
2014. nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :D


eddig nem nagyon figyeltem, csak így mostanában fordult elő párszor, de úgy tűnik mindig jelen volt csak nem vettem észre.

2014. nov. 25. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!