Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rá merjek mosolyogni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rá merjek mosolyogni?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác a suliból,egy táborban ismerkedtünk meg.Nem sokat beszéltünk,de ahogy láttam tetszettem neki.(Akárhányszor rám nézett,elmosolyodott,kereste velem a kontaktust,stb.)Másnap bejelölt Facebookon,mikor nem is tudta a teljes nevemet.Ma kezdődött meg a suli,láttam,de ő nem látott.Nem is mertem egy pillanatnál tovább nézni,mert annyira dobogott a szívem.Ha legközelebb összeakad a tekintetünk,rá merjek mosolyogni vagy ne?

Annyira félek! :( Mi van ha én rámosolygok,ő meg teljesen hülyének néz?

Mindketten gimnazisták vagyunk.



2014. szept. 1. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szeptember elseje van ugye? Milyen meglepő...
2014. szept. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Légyszi a kérdésemre írj választ.
2014. szept. 1. 15:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani de elég életképtelen vagy ha még mosolyogni se mersz egy fiúra és erre itt kérsz tanácsot.....ez csak egy mosoly, mi lesz veled ha közelebbi kapcsolatba kerülsz vele?

Abba inkább bele se gondolok....

2014. szept. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3: Hidd el,rá akartam,de attól féltem,hogy nem tart szépnek,hülyének néz,annyi minden járt a fejemben...

Ja és az alap hogy 200-al vert a szívem.

2014. szept. 1. 15:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Mosolyogj rá,hidd el értékelni fogja. A vidám embereknek a kisugárzása is sokkal megnyerőbb,szóval csak bátran.
2014. szept. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan mosolyogj csak rá, az még nem kerül semmibe, ráadásul 1 kedves arcot még szebbé tud tenni.

Ne félj, ha közben zavarban lennél, össze-vissza kalapálna a szíved v. elpirulnál, ez természetes dolog lenne.

Gondolj arra, hogy az a fiú is nagyon zavarban lehetett, amikor a neved után kutatott!

2014. szept. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!