Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Zavar titeket, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Zavar titeket, ha egy lány militarista?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek arról, ha egy lányt sokkal jobban érdekelnek a tankok és a szúró-vágó fegyverek, mint a divat, a hírességek és az ezoterikus butaságok? (az utóbbi kettő egyáltalán nem érdekel, a divat is csak olyan szinten, hogy mi áll jól és mi nem).

Nem társat keresek, csak véleményekre vagyok kíváncsi, de kizárólag normális véleményekre, az olyanokra, hogy "biztos leszbikus" nem, mert nem vagyok az! Egyszerűen azt szeretném tudni, hogy a fiúk általában mit gondolnak a fiús érdeklődési körű, de amúgy normálisan, lányosan kinéző lányokról.


2014. nov. 25. 22:45
1 2
 1/14 Mellékhelység ***** válasza:
Semmi különlegeset nem gondolok róla.
2014. nov. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha nem rajtam akarná tesztelni a fegyvereket, akkor nem zavarna.
2014. nov. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nem, sőt, tetszene!
2014. nov. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Fuh hát én odáig lennék értük ugyanis katonának megyek
2014. nov. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem lenne vele bajom, de különösebben nem rajongok a katonai dolgokért, mivel eleve egy agyament baromságnak találom a háborúkat, és minden olyat, ami más emberélet kioltásával foglalkozó terület.
2014. nov. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

Kifejezetten tetszene, mivel szeretem a fegyverek összetételét, erejét és a késekért is rajongok.

Emelett nem különösebben tudna zavarni, ugyanúgy ember maradna számomra és gondolom az érzéseit sem feltétlen befolyásolja, na meg határozott lenne. Legalább lenne valaki, aki visszafogna. :) Ez így kifejezetten tetszik.

2014. nov. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem zavarna, inkább érdekes
2014. nov. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az ún. "fiús érdeklődéssel" semmi gondom, de a megnevezett dolgokból egyik sem igazán mozgat meg engem. Egyébként nem zavar, amíg nem a tankok és a fegyverek határozzák meg a mindennapjait, és nem csak ezekről képes beszélni.
2014. nov. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ahogy nézem a válaszadók többsége lódított egy cseppet, hátha így közelebb kerülnek a "mézesbödönhöz", ha érted... :D Én nem fogok senki előtt térdelni, sem kilincselni, nem like-ra vadászok és nem is telefonszámra, inkább kimondom ami nyomja a szívem. :D Ha az igazságra vagy kíváncsi, ugyanúgy betegesnek tartjuk, mint az ezoterikus stílust. Egy esetben nem zavarna a dolog, mondjuk ha én is militarista volnék. Ezzel az érdeklődési körrel nem tartom valószínűnek, hogy kifognál egy értelmiségi fazont, ám bár lehet nem is szándékod. Az a baj, hogy a "militarizmus" mint olyan, semmi kreativ elemet nem tartalmaz. Max arról lehet beszélgetni, hogy ki mit csinált, vagy unalmasabb pillanatodban végigkergeted a házban a párod, a legújabban beszerzett vadásztőrrel. Biztos lesz akinek bejön, hiszen sokan szeretik a domináns nőket, de nem hiszem hogy pont olyan emberekre vágysz :))) Még annyit, hogy ebben semmi "fiús" nincs. Ez pusztán egy értelmetlen időtöltés, mely nem segít másban, mint hogy bevonzod az összes beteges "fiút". Végezetül elmondom, hogy értelmiségi (a valódi értelmiség, nem a felső körök...) körökben nincs olyan, hogy lányos és fiús, inkább olyan van, hogy nyitottság, mi erre építünk és ezt is keressük. Akivel el lehet beszélgetni bármiről és közben nem egy unott, terepszínű "ruciban" flangáló, kezében késsel hadonászó üres tekintetettel bámuló, groteszk, militarista lány látványától kell szenvedni. :))))
2014. nov. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ki engedte meg hogy a gyakorira irkálj?

Takarodj körletet pucolni!

2014. nov. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!