Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak akiket megcsaltak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akiket megcsaltak! További kapcsolat?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, jóval idősebb, és tapasztaltabb mint én... Amiket elmesélt az előző barátnőiről a legutóbbit én is ismerem és a kis dolgait hm... Visszatérve Volt pár barátnője akik félrementek. Beszéltük, h ő is megadja a tiszteletet a másiknak, és ha már nem ugy van akkor megmondja és ennyi. Ezzel én is így vagyok, meg ismerte ő is a "múltamat", hogy tisztességes csaj vagyok.. De mégse bízik meg bennem szerintem, ha facebookon a tabon v telefono belépek az üzikbe már nézelődik is, én meg hirtelenjébe (csak a magánügyem ez akár mennyire is szeretem a másikat...) elkapom, ő meg poénosan(?) megjegyzi hogy de elkaptam előle stb.. Rákérdeztem azt mondta bízik bennem, meg tisztáztam is az elején magam, hogy nem szórakozgatok én ha egyszer vkivel együtt vagyok... Ti hogyan alkalmazkodtatok a többi kapcsolatotokban ehhez? Megbíztatok a lányban? Vagy már az elején aggályaitok voltak vele szemben? Vagy tiszta lappal kezdett az illető... Köszi a válazt!
2014. aug. 2. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ember próbálkozik tiszta lappal inditani de ugye nem egyszerű ha már sokszor átverték jobb félni mint megijedni .. bizonyitsd hogy bizhat benned
2014. aug. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt nem csaltak meg senkit úgylátom:)
2014. aug. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha ennyi nő megcsalta,akkor parázik,mint az atom.

ez kb olyan lehet neki,mint a balesetek,sokkhelyzetek utáni poszttraumatikus stressz enyhébb változata.

nála ha felmész a fészre mondjuk,akkor azért mész fel,hogy az udvarlóiddal dumálgass.

amúgy meg akinek nincsen parázni valója az nem kapkodja el a gépet.

de persze azért kell húzni egy határt,hogy eddig és ne tovább.

2014. aug. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom h arra értetted e, én nem parázok nincs titkolni valom mikor rájön ez a "poénozgatás" megmutatom neki hogy nincs mit rejtegetnem, csak szerintem ez magánügy, az egy dolog, hogy ő nincs fent facebookon, de én sem kérem számon kik keresik stb. hogy kvittek legyünk :)
2014. aug. 2. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!