Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti kit tartotok jópasinak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti kit tartotok jópasinak?

Figyelt kérdés

Nemrég beszélgettem egy lány ismerősömmel és mondta hogy a 4 komoly kapcsolata közül csak 2 párjába volt szerelmes. Azt mondta hogy az a 2 jó pasi volt de nem jóképű! A másik 2 meg jóképű volt de nem jó pasi! Összezavarodtam hisz azthittem eddig az a jó pasi akinek jó izomzata, helyes arca és illata van de kiderült hogy az csak jóképű ami nem ugyanaz!

ujjaban beszélgettem egy lánnyal de mostanában hogy közelebb kerültünk egymáshoz kezd leszarni de még előben nem találkoztunk szoval ez egy másik esély lehet hogy ujra magambahabarítsam de hogy viselkedjek mert szerintem ez azért történt mert csak jóképű vagyok de nem jópasi , Sőt biztos mert most hogy visszagondolok számonkértem mértnem ir vissza! 17/f



2014. nov. 26. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk Atek-ot.
2014. nov. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

?? Én teszek különbséget a jó pasi és a jó képű között, mivel a jó pasi szerintem a külsőre irányul. De lehet, hogy úgy értették, hogy nekik a személyiségük is jó volt.

Én mondjuk Neymart tartom "jó pasinak" (kívülről, belülről egyaránt).

2014. nov. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is 3 kapcsolatom volt, 1 hosszabb.


Ebből 1 pasi volt kockahas, edzett felsőtest és egyebek. Vele volt a legjobb a szex, ez tény, de pont ez az, hogy vele csak a szex volt jó. Ezért is ez volt a legrövidebb kapcsolatom.


Ha szex hiányzik (mert a nők is szoktak keresni "prédát"), akkor általában a külsőt nézem meg és az alapján döntök. (sámos arc, edzett test), mert egyébként nem is hiányzik.


De párkapcsolatnál nem igazán fontos a külső. Legalábbis az hogy kockahas van-e vagy sem. Tény hogy a külső egyedül a szexben nyomatékos, de egy kapcsolatnak szerintem nem pont a szex az alapja.


Edzeni meg bármelyik pasi tud. Általában 6 hónapja mindenkinek van, utána valahogy kezdett kihűlni a vágy, és velük is ezért mentem szét.


Nem kívántam utána őket, de nem is tettek érte.


Szóval én úgy mondom, hogy számít a külső, de nem abban hogy összejöttök-e vagy sem, hanem hogy meddig maradtok együtt.


19/l

2014. nov. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Na ne hülyéskedj hogy nem érted ..:)Mellesleg ne kombinálj mert azt csak nekünk szabad :)

Fordítok pasinyelvre csak a te kedvedért :)

Gondolkodj autókban. Az a jó pasi aki jól néz ki, és a tekinetete is eszméletlenül megöríti az embert.

Most jön a fullextrás akivel mersz többet álmodni, akivel azért (is) vagy ,mert messzebbre jutsz, akire rámered bízni a benti"önmagad.Akkor az első verzió máris háttrébb csúszik akármilyen jó pasi.Szerelmes én pl csak abba pasiba tudok maradni, aki megtud hülyíteni :) a legszebb értelemben.

2014. nov. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!