Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartotok attól szemétnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartotok attól szemétnek/ribinek valakit, ha ott hagyja a párját valaki másér?

Figyelt kérdés

Nem csalja meg, csak elhagyja. A barátom 3 éves kapcsolatból lépett ki miattam. A csaj tönkre ment, már eljegyezték egymást, csak jöttem én, és a fiúnak megtetszettem, belém szeretett most ez miért bűn? Az érzései ellen senki sem tehet.

17L

a barátom 22 éves.


2014. okt. 23. 11:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*másért
2014. okt. 23. 11:54
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja és irtóra zavar, hogy engem tartanak szűz kvának, mert ugye ő az első komoly kapcsolatom, szeretem nagyon. De mindenki most azzal van, hogy én egy műkörmös csili-vili pláza p.csa vagyok, pedig nem is ismernek.
2014. okt. 23. 11:55
 3/12 anonim ***** válasza:

ha elhagyta a jegyesét miattad...téged is elfog majd egy másik miatt.


-.-

2014. okt. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ezt honnan tudod? Anya meg apa is úgy ismerkedett meg, hogy apa már majdnem elvett egy másik nőt. Ennyi erővel maradjon haláláig mindenki az első szerelmével?
2014. okt. 23. 11:59
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Majd amikor téged is ott hagy, megérted.
2014. okt. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha te lennel a Volt baratnö,akkor te is annak tartanad magad-hidd el.Egyebkent mindenhez2ember kell,ha az a kapcsolat olyan szupi lett volna,akkor nem tudtad volna elcsabitani a parodat.
2014. okt. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szégyeld magad Te műkörmös csili-vili pláza p.csa ja és még szűz k_rva is :) Most komolyan egy kapcsolatban két ember van, kettőn múlik hogy működik-e, ha csak az egyik fél akarja az kevés. A pároddal foglakozz és ne a másokokkal. Hallgasd meg a véleményüket és szelekáld.
2014. okt. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért csak gondolj bele abba a helyzetbe, hogy ha a barátod eljegyezne, úgy éreznéd, vele akarod leélni az életed, hogy ő is szeret, és egyszer csak azzal jönne, hogy bocsi, de vissza az egészet, mert elhagy egy másik lány miatt. Nyilván te sem gondolnál jó szívvel arra a másik lányra, még ha igaz is, hogy az ilyenhez két ember kell.
2014. okt. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én nem csábítottam el. Amúgy is sokat balhéztak. Nélkülem is szétmentek volna. Én csak olaj voltam a tűzre. Ezt nem értem, miért írjátok, 'ha majd engem is elhagy'. Ennyi erővel össze sem tudnék senkivel jönni, mert a legtöbb fiú dobott már ki csajt.
2014. okt. 23. 12:09
 10/12 A kérdező kommentje:
Elvileg azért jegyezte el, mert a csaj nagyon akarta már.
2014. okt. 23. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!