Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan csaj aki sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan csaj aki sokat fogyott/hîzott és a striáa bőrét szégyenli egy pasi előtt?

Figyelt kérdés
Emiatt nincs párkapcsolata,de egyèbkènt szèp lány?
2014. nov. 26. 16:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
#striás lenne :D
2014. nov. 26. 16:25
 2/11 anonim ***** válasza:

Jelen.


100kg-ról (tudom, durván sok) fogytam le, most vagyok 63. Még most sem nádszálkarcsú a 175 centimhez, de már egyáltalán nem rossz. :)


Viszont a striák miatt gátlásos vagyok. A bőröm nincs megereszkedve, nem lóg Sehol, az edzésnek hála, de a striák maradtak. :/


Egy esélyt kaptam, azt eljátszottam, vissza nem csinálhatom. :(


17/l

2014. nov. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Bátor lány vagy,hogy felvállalod.

Tiszteletremèltò dolog.

Senki nem írt csak te!!

Bezzeg ha buzulni kell akkor mindenki egy tèmán liheg.

2014. nov. 26. 17:39
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem vannak stíráim, de főleg azért mert nyáron rengeteget mozogtam és eléggé lefogytam, egyetem mellett meg sajnos nincs időm mozogni így a sok üléstől visszajött pár hónap alatt minden. Emiatt főleg pirosak, nem nagyok de elég csúnyák. Van barátom (még nem látta) és igen szégyenlem előtte de egy párkapcsolat arról szól, hogy elfogadjuk egymást úgyhogy nem hiszem hogy zavarná :)
2014. nov. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ennyi!


Kèt ember.

Nehogy már csak nektek legyenek striáitok az elhízott Magyarok közül :)


A nagy bevállalòs nemzet!!!

Senki nem ugat most.

2014. nov. 26. 20:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy Megkérdezem, de te fiú vagy lány vagy?
2014. nov. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen.Vagy-vagy.
2014. nov. 26. 21:46
 8/11 A kérdező kommentje:
Mit nyom a latba,hogy mi vok?
2014. nov. 26. 21:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak feltűnően rendes vagy. Érdekelne hogy azért-e, mert lányként együttérzőbb vagy, vagy azért-e mert vannak még ilyen fiúk is. Megjegyzem, utóbbinak jobban örülnék, de végülis mindegy. :)
2014. nov. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Fiù vok.

Rendes vok?


Ez van.Nem csak e mondtad rám eddig.:)


Csak èrdekelt e tèma mert sok embernek,nekem is vannak ilyen kis striáim.Èrdekelt,hogy csak èn vok gátlâsos miatta?


Habár nem vok extrèm dagadt,igaz van feleslegem,de sportolok ès a hirtelen növèstől nekem is vannak ilyen kis nyavajáim.

2014. nov. 27. 06:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!