Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is szereti az ilyen lányokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szereti az ilyen lányokat?

Figyelt kérdés
A nők egyfolytában panaszkodnak, hogy nem tudnak kiigazodni a férfiakon, engem viszont kifejezetten izgat, ha nem tudok kiigazodni egy lányon. Ha látszik rajta, hogy bejövök neki, de nem lép semmit, ha csibészesen viselkedik és húzza az agyam...
2014. nov. 26. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
nekem elegem van az ilyen lányokból
2014. nov. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

nem tudom mi ebben a jó

ha te szeretsz felesleges köröket futni, akkor egészségedre

2014. nov. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Izgatni izgat, van is ilyen ismerősöm, néha nagyokat beleélvezek, de járni ilyen nővel nem lehet-
2014. nov. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eleinte izgatott, de ez később nagyon sok problémát és gyötrődést okozott.
2014. nov. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem speciel van éppen elég problémám az ilyenek nélkül is.
2014. nov. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egészen addig jópofa amíg össze nem jön az első szembe jövő bunkó szépfiúval akiről pontosan tudod, hogy ki fogja használni, majd utána le sem szar.
2014. nov. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!