Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az itteni válaszolók egy része szereti a duci lányokat, a való életben meg szinte csak a vékonyak után fordulnak meg az utcán?

Figyelt kérdés
2014. júl. 16. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
mert az itteni válaszolók többségének már mind1 csak nő nemű legyen
2014. júl. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Na várjál.

A szememet én is vékony lányokon legeltetem.

Kapcsolatra viszont valahol a vékony és a molett között kell lány.

Nem mind1, hogy Ő kell, vagy NŐ kell.

2014. júl. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Ne innen indulj ki.
2014. júl. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert itt a többség perverz.
2014. júl. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Én még nőként is megnézek egy vékony lányt, de nem akarok velük lefeküdni, pláne kapcsolatban lenni :)

Csak megnézem, hogy basszus, hogy lehet valaki ennyire vékony...

2014. júl. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hidd el, én megfordulok a duci nők után is. :D Bár kérdéses, hogy kinek mit jelent ez a szó...

26/F

2014. júl. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja, ne ebből indulj ki, innen végül is még soha senkinek nem lett párkapcsolata.....
2014. júl. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A "duci" már-már kövér. Én inkább kicserélném ezt a szót "telt"-re, és úgy már igen, szeretem a telt lányokat, továbbá a vékonyakat is megnézem. A szélsőségeket viszont nem szeretem se a teltnél, se a vékonynál.:D
2014. júl. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

egyszeru matek es egy kis atlagolas.

hany ember el a foldon, vagy magyarorszagon? abbol mennyi a ferfi? mennyifele kulonbozo izlesu ember van? es ezek utan meg egy raadas kerdes: GYK-re ezeknek a fiuknak/ferfiaknak vajon hany szazaleka jar kommentelni? :)

szoval az itteni valaszok nem teljesen mutatjak a valosagot, nagy valoszinuseggel :)

2014. júl. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a csinos és nőies nők után fordulok meg, nem alkat kérdése, hanem összhatás. Minden típust szeretek a gyakorlatban is, ha arra érdemes.
2014. júl. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!