Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne a mai nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne a mai nők fejében rendet tenni?

Figyelt kérdés
Csak ha nagy médiumok felkapnák ezt a témát, hogy bizony baj van, sok a felszínes lehetetlen elvárásokat támasztó nő, az emberek többet beszélnének róla, rádöbbenének hogy nem ez a helyes út.

2014. nov. 23. 10:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%

Sajnos sehogyan. :/ Amíg nekik jó,addig nem fogja őket érdekelni,hogy mással mi a helyzet.Ők elvannak a felszínes kis világukban,a többi meg nekik nem számít.

Pedig sok dolog megszüntethető lenne,amikért annyira fújolnak pont a nők...

2014. nov. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%

Ha lenne olyan pasi, akiben legalább néhány dolog rendben van, akkor nem kellene "lehetetlen" elvárásokat támasztanunk.

L

2014. nov. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Látod ha mindenki azt mondja h sehogy meg lehetetlen azzal van a baj, a hozzáállással, miért kéne nekem vagy nekünk belenyugodnunk?
2014. nov. 23. 10:56
 4/17 A kérdező kommentje:
Itt most nem egy lány/ nő véleménye érdekel. (Kettes)
2014. nov. 23. 10:58
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos pont a média az egyik oka ennek a helyzetnek.
2014. nov. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

Drága Kérdező, ha egyszer az én fejemről társalogsz, akkor qvára van hozzá közöm!!

#2 L

2014. nov. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%

Ez csak az én véleményem:

Nekem szükségem volt egy legjobb barátra az ellenkező nemből, ő mindig elmondja ha hisztis vagyok, ha nem jó a hajam, ha a semmièrt akadtam ki és valamilyen szinten kordában tart.

Itt egy példa: megharagudtam valamiert a pasimra es elmondtam a legjobb barátomnak. Ő meg azt mondta, hogy ezért nem kellett volna megharagudjak és el is magyarázta hogy mièrt. Szóval nem lett veszekedés a pasim és köztem, mindez a legjobb barátomnak köszönhető.

2014. nov. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7-es ezt sztem nem ide akartad írni...
2014. nov. 23. 11:04
 9/17 anonim ***** válasza:
52%

7 es vagyok. Pont ide akartam írni. Én a kérdésedre válaszoltam. Nekem ő tatt "rendet a fejemben"

de egyébként is.. a fiúknak messze "rendetlenebb a feje".

2014. nov. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%
Ezt megfelelő neveltetéssel lehetne orvosolni de akit nem neveltek meg az nem nevli meg a gyerekét és még jobban kisiklik a modern nők világképe egy olyan irányba ami nem jó. Igazából tapasztali szinten 35-40éves korukra rájönnek a nők, hogy irreális vágyakat hajszoltak és talán még sikerül megállapodniuk és gyereket válalniuk. Rendet tenni más agyában nagyon nehéz főleg a mai médiában értékadó műsorokat nem is sugároznak mert azt a felszines embereket nem érdeklik nem értik meg, akik meg felfognák azokon pont nem kell változtatni...
2014. nov. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!