Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyermek nőgyógyászhoz csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermek nőgyógyászhoz csak szülővel lehet menni? és kell előre időpontot kérni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Mi az a gyermek nőgyógyász? Ilyen szerintem nincs.
2010. jan. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

hogy ne lenne gyermeknőgyógyász:S a gyermekek nőgyógyásza tudod... néha nekik is szükségük van rá, nem csak a szexuális élet kapcsán lehet valakinek problémája amivel nőgyógyászhoz fordul.

Egyébként magánorvosnál mindig kell kérni időpontot, ha nem magánorvos, akkor pedig meg kell kérdezni, és ha kell, akkor rögtön kérhetsz is.

2010. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

amikor én voltam, eleve kórházban voltam, és noha 17 éves voltam, választhattam, hogy édesanyámmal, vagy egy nővérrel megyek át, javaslom a tinédzser ambulanciát, ott azt hiszem nem kell szülői kíséret

21/L

2010. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és: nem kötelező szülővel menni, csak sokat segít a szorongáson
2010. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kíséret.Az ifjúsági nőgyógyászaton nagyon rendesek,aranyosak a dokik,nagyon jól tudják,h a fiatalabbak kissé szoronganak ettől a témától.Én is voltam elég sokszor,mindig más doki volt,de mind nagyon aranyos,poénkodtak,próbáltak felvidítani-gondolom látták rajtam,h zavarban voltam:))
2010. jan. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!