Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek helyes vagyok? :D...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyes vagyok? :D jöhet az oltás is abbol is lehet azért valamit összeszedni :D

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 30. 14:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


ezt valami köcsög rakta fel rólam:Pha érdekel ki is kommentál neked itten:D.szerintem borzaztó helyes vagy*.* imádom az ilyen hajakat:D és a stilusod is bejön:D:P16/l

2010. márc. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 anonim ***** válasza:

Jesszus! XD

Remélem nem találkozunk! XD

2010. márc. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 anonim ***** válasza:

Nekem nem jössz be ez a haj nah meg ez a szíves sál...attól kihűltem....mire gondoltál mikor ezt megvetted?

23/L mona

2010. márc. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jól nézel ki,bejössz . :)

14L

2010. márc. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 anonim válasza:

én ismerlek :D

ám szerintem meg csúnya az arc bőröd mert olyan lukacsos.

De ám szerintem jó vagy :$

L/22

Brigi

2010. márc. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, de én nekem látszik kabáton keresztül is, hogy edzeni járok, pedig nem feszülőset vettem. Csak azt nem értem, hogy ennyi csaj írja, hogy menj edzeni még, holott nem tetszenek az izomos férfiak nekik... Fura. Sztem átlagos vagy, a sálat biztos nem venném fel. A haj elmegy, lehetne rosszabb is. Az arc karakteres. Férfiként nem foglalok álláspontot.

20/F

2010. márc. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 anonim ***** válasza:

jaajj nekem pont az ilyen csávók jönnek be mint te a stilusod a hajad:D

és azon lepődtem meg a leginkább h csak 1 ember vette észre h nem a legszebb az arcbőröd és az nekem a legfontosabb:D de azér összejönnék veledXD csak sajna messze vagy én pesti vok:D

17/L

2010. márc. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 anonim ***** válasza:

Hát egy dolog, hogy jól nézel ki. Ezen nincs mit vitatkozni, de azért az elmond vmit rólad, hogy ide rakod ki a képed.

16/L

2010. márc. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 anonim ***** válasza:
jéézusom! az ott komolyan egy szivecskés sál?:O nem vagy meleg?:O am nekem így első ránézésre vagy melegnek vagy nagyon beképzelt metroszexuálisnak tűnsz...
2010. márc. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 anonim ***** válasza:
A hajad az egyetlen ami hellyel közzel elmegy. A többiben még annyi egyéniség sincs. Amúgy helyes lennél.
2010. márc. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!