Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez mit jelent irányomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mit jelent irányomba a sráctól? Egyáltalán jelent valamit?

Figyelt kérdés

Van egy aranyos srác a munkahelyemen, állandóan célozgat, hogy mennyire kedvel, milyen jó lenne mellettem. Kedveskedik, hoz nekem ezt- azt. DE van sok éve párja.

Tegnap beszélgettünk, elég gyakran szoktunk magánéleti dolgokról, így közölte, szakítani akar a párjával, elég volt.


Szerintetek van hozza bármi közöm? Tudja, hogy bírom, de nem tettem semmit.


2014. nov. 27. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem tettél semmit, lehet hozzá közöd. Lehet, hogy rájött, hogy te kellesz neki a párja helyett.
2014. nov. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy kicsit úgy érzem, hogy ez a " hamarosan szingli leszek" nekem szólt.
2014. nov. 27. 16:29
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezzel lehet akarja mondani, hogy tett 1 lépést felém, csak értenem kellene?
2014. nov. 28. 09:17
 4/6 Whit55 ***** válasza:
Szép flört. Ezek csak szavak, lássuk meg, hogy szakít e a párjával, ha igen, akkor te kellesz neki.
2014. nov. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gondolod, h szakít, én leszek az oka? De semmi nincs köztünk, csak játékos flörtök, mint bármelyik munkahelyen, és tudjuk, hogy bírjuk egymást. Nem több, de mégis úgy mondta, mintha akarná, hogy nagyon tudjam, szinglinlesz. Ez fura volt nekem.
2014. nov. 30. 11:13
 6/6 A kérdező kommentje:
Elkezdett sokat írni nekem, eljött hozzám sétálni. Na ez mi?
2014. dec. 28. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!