Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok a kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok a kövér lányokról?

Figyelt kérdés

2014. nov. 27. 20:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
2015. febr. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szubjektív, hogy mit nevezünk "kövérnek". Maga a "kövér" szó eléggé durva. Pedig kb 25%-os testzsír aránnyal iszonyú vonzó lehet egy jó alakú nő.

Sajnos sok lány már egy minimális túlsúlyra rávágja, hogy "kövér".

Sőt ismerek olyan lányt, aki már kimondottan vékony és nagyon jó alakja van, de magára "dagadtként" hivatkozik, aggódom is érte.

A férfiaknál talán inkább fordítva van, inkább olyan "nagydarab, de jó", meg olyan "mackós" meg ilyesmiket gondolnak/unk magunkról némi túlsúly esetén. Egyik fajta torzítás sem reális, de a férfiak önáltatása még mindig kellemesebb.

Férfiként aggódom azokért a nőkért, akik túlzásba viszik a fogyókúrát.


30 F

2015. febr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
51%

#20 vagyok. Én is ismerek olyan lányt, aki nagyon szép, még csak felesleg sem látszik rajta, de azt tervezte, hogy ezen a télen majd "lefogy".

Nem kell nagy hájréteg, de nekem az tetszik, ha a lányba kicsit belemélyednek az ujjaim, nem pedig koppannak rajta.


Ez az alma alkat nem túl szerencsés genetika esetén van, de a szépségben még sok más tényező is benne van.

Van rosszabb is: a főleg cigányoknál jellemző, "tuskó" alakúra hízás. (strandokon lehet látni - őket nem zavarja)

2015. febr. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Én aggódom azért, mert sok lányt értelmetlen fogyásra és testképzavarba kényszerít a média, meg a divat ipar. És alapvetően nem is a férfiak... mert ez már nem a férfiak vágyairól szól egy szint után.

Egytértek teljesen az előttem szólóval.


[link]


Itt egy kép a testzsír százalékokról. Én azt mondom, hogy nőben a 20 alatti bizony kevés, 20 és 30 között ideális a 35%-os még mindig lehet vonzó, de afölött már valóban sokallom. Magam részéről. De nem vagyunk egyformák ízlésben.

2015. febr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Arobi ***** válasza:

Aranyosak,kedvesek,és bájosak is tudnak lenni ! A személyiségen sok múlik. Megszépül tőle a külső .


És a lelkük is nagy ! Már aki szereti.


Hali Breti

2015. febr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!