Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félhet egy férfi lefeküd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félhet egy férfi lefeküdni egy nővel?

Figyelt kérdés
2014. nov. 27. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Kicsit a szerszáma

Gondok a merevedéssel

Más testi gátlása van

Ja és ha csaja van, ne csodálkozz

2014. nov. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pici a szerszám :(

Impotens (dupla) :(

Valami ronda nagy sebhelye van ami miatt nme akar levetőzni


TUDJA hogy béna és nem akarja, hogy kiábrándulj belőle (ez személyes tapasztalatom)


Túlságosan gátlásos.


Vagy te vagy olyan aki ridegnek tűnsz

2014. nov. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is félek eleinte mindig levetkőzni pedig nincs semmilyen defektem azt leszámítva hogy vér pénisszel rendelkezem. Ami annyit tesz hogy lankadt állapotban nem valami nagynak látszik de amikor vigyázba áll akkor tökéletes a mérete

(a gyengébbek kedvéért) Gondolom attól fél hogy ha meglátod kineveted és esélyt sem adsz neki hogy bizonyítsa á vér pénisszel is lehet ugyanolyan örömöt okozni mint a hús pénisszel.

2014. nov. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3


A vépéniszt imádják, lásd az erről szóló kérdéseket, hatalmas előnyötök van velünk szemben...

2014. nov. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A lányok lehet imádják de nekünk kellemetlen is tud lenni ez a dolog.
2014. nov. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5


Az rosszabb mikor előveszed és várjá a növekedést de max pár centit ha nő, mert már akkor tele van mikor elővettem... Meg a húsbrokit nem olyan egyszerű elrejteni pl fürdőgatyába, meg bunyóba könnyebb ráverni.

2014. nov. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát igen. Ez is nézőpont kérdése mint minden más:) Köszi hogy elmondtad a te szemszögedből is, jól esett!:) Jó tudni hogy akadnak még normális emberek is Magyarországon...
2014. nov. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Buford Tannen ***** válasza:

okoztam már meglepetést a vérpötsömmel én is xD

volt egy csaj akinek elővettem, kiröhögött ,mondtam neki hogy na "várjá csak " ...tettem a dolgom,utána azt mondta hogy ilyen betonkemény pénisszel nem volt dolga idáig.

2014. nov. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!