Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalódtatok már úgy valakiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtatok már úgy valakiben hogy többé nem bocsátottátok meg neki? Hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
a többi privátba

2014. nov. 28. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ismerkedésünk alatt durva hazugságot vágott le nekem, elvileg csak félt tőlem. De ha igaz volt, akkor is durván érintett.

Végül megbocsátottam, inkább elfeledtem, és ő rá koncentráltam.

Azóta jóban vagyunk, és egyre jobb.


De ez függ a helyzettől is, nem tudom nálatok mi volt.

2014. nov. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze, annyi változással,hogy megbocsájtani megbocsájtottam neki, de a büdös életbe nem érdekel a személye (nő az illető)
2014. nov. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
egy kétszínű tuskó.. többé nem foglalkozom vele.. azt hittem van benne ennyi hogy amit kér azt ő is betartja!!Remélem most olvasod!
2014. nov. 28. 19:24
 4/11 A kérdező kommentje:
tudod ha elvársz valamit akkor cserébe te se vágd át a másikat!!! görény kár volt továbbra is szóba állnom vele..azon a retkes fb-on..
2014. nov. 28. 19:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, megcsalt. Pedig lett volna lehetősége lezárni előtte velem a dolgot. Ráijesztettem. Soha többet nem beszéltünk.
2014. nov. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én majd jövőhéten fekszem le vele azzal aki randira hívott és nem érdekel mit gondoltok de többé senki miatt nem fogom rosszul érezni magam.. szabad vagyok és ő akarta innentől fogva minden kapcsolatot lezárok vele..inkább
2014. nov. 28. 21:00
 7/11 anonim ***** válasza:
ööö ez most micsoda?
2014. nov. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát próbálom elfelejteni az exem ezért írtam
2014. nov. 28. 22:35
 9/11 A kérdező kommentje:

tegnap azt kamuzta szeret

ma meg egy másik lánnyal randizott

2014. nov. 28. 22:57
 10/11 anonim ***** válasza:

ó ilyet velem is csináltak. szar dolog. de ez miatt nem kell "megőrülnöd",vagyis szexelni össze-vissza, nem tudom,te hogy éld meg ezt,de másnap elég üres érzés tud az ilyen lenni,és még rosszabb mint előtte volt.

legyél dühös,add ki,aztán menj tovább.zárd ki az életedből,foglald le magad.időbe telik,de a "nem megbocsátással",vagyis pl az utálattal magaddal szúrsz ki,nem vele. erre azért figyelj oda.

2014. nov. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!