Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok párkapcsolatban élő miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok párkapcsolatban élő miért állítja be úgy, mintha ez az állapot valami borzalmas dolog lenne?

Figyelt kérdés
Vigasztalásként, hogy egyedül vagyok. Ha mondom, hogy pedig azért biztos van benne jó is, különben nem lennének együtt, akkor jön a magyarázkodás, hogy "hát de nem úgy", meg "nem most"...
2014. nov. 28. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, én nem igazán tapasztalok ilyesmit, pedig az ismerőseim nagy része párkapcsolatban él. Mondjuk lehet, hogy azért van, mert megválogatom a környezetemet, és nem barátkozom olyanokkal, akik egy nem működő, rossz párkapcsolatban szenvednek. Normális emberek véget vetnek a kapcsolatnak, ha az nem jó.

Nekem az égvilágon semmi bajom nincs a kapcsolatommal, minden a legnagyobb rendben van közöttünk, viszont ha nem így lenne, arról sem panaszkodnék az ismerőseimnek, hanem mondjuk tennék ellene.

2014. nov. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én soha nem mondanék ilyet.
2014. nov. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én ritkán tapasztalok ilyet. Lehet, hogy aki ilyet mond így is érzi, csak valamiért, kényelemből, megszokásból, félelemből, társfüggőségből, vagy mit tudom én, nem mer kilépni belőle.
2014. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!