Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire kiábrándító dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire kiábrándító dolog egy lánytól?

Figyelt kérdés

Imádok enni. :D

Bármikor, szinte bármit, csak jó íze legyen. Pl. mikor a barátaimmal beülünk egy Mekibe, ők salátát kérnek, én meg dupla hambit sültkrumplival. Szeretem a nasikat, édességeket, de a zöldségeket, gyümölcsöket is.


DE nem vagyok kövér, se ducika. Naponta futok 7-8 km-t, járok edzőterembe, táncolok, gyalog/bringával közlekedek.


Szóval nem a külsőmet gondolom riasztónak (175 cm, 57 kg), csak azt hogy elképesztő kaja mennyiségeket pusztítok el egyes-egyedül. :D


Ez gáz egy lánytól? Vagy el lehet viselni azért? :D


17/l


2014. nov. 27. 20:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
nálam ez plusz pont
2014. nov. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mennyivel vonzóbb a srácok szemében, ha egy lánynak van étvágya? :D Így legalább nem kell azon aggódnia, hogy elvihet-e étterembe, és hogy fogsz-e ott egyáltalán enni, vagy ha igen, akkor válogatós leszel-e stb.
2014. nov. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Legalább nem öltöztetni drágább, hanem etetni. :D
2014. nov. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel gond! :D Az eddig megismert csajaim nagy része finoman szólva is éheztette magát! Szval sztem nincs ezzel semmi baj!
2014. nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%
Azt mondják aki szeret enni, és jóízűen eszik, annak a szexben is nagy az étvágya, szóval szerintem ez a pasik szemében inkább vonzó lehet, már ha nem csámcsogsz, meg ilyenek :)
2014. nov. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, ha egy lány nem számolgatja megszállottan a kalóriákat :)
2014. nov. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Lehet terhes vagy?
2014. nov. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nehezen, szűz vagyok. :D
2014. nov. 27. 20:49
 9/19 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
57%

Nem,sőt nálam elvárt is!

Olyannal nem jönnék össze,aki csak bio ételt eszik,meg teljes kiörlésű kenyér,sőt még ezekből is csak keveset.

2014. nov. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyors anyagcseréd az, ami kiválthatja ezt :) Sokat mozogsz, sokat kiadsz magadból, azért van ilyen jó étvágyad :) De ez nagyszerű! :)
2014. nov. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!